Müşteri Hizmetleri

ÇİÇEK SEPETİ müşteri hizmetleri – Çağrı merkezi – Telefon numarası

ÇİÇEK SEPETİ müşteri hizmetleri – çağrı merkezi – telefon numarası, en fazla aranan numaralar bölümünde ÇİÇEK SEPETİ müşteri hizmetleri – çağrı merkezi – telefon numarası başlığı altında telefon numarasını paylaştık. ÇİÇEK SEPETİ müşteri hizmetleri – çağrı merkezi – telefon numarası ile hemen ulaşım sağlayın..

ÇİÇEK SEPETİ müşteri hizmetleri – çağrı merkezi – telefon numarası

Hızlı Erişim

 • 1 ciceksepeti.com telefon numarası
 • 2 Çiçek sepeti müşteri hizmetlerine direk bağlanma (30.07.2021’de güncellendi)
 • 3 Çiçek sepeti online iletişim:
 • 4 Çiçek sepeti Adres bilgileri:
 • 5 Çiçek Sepeti Satıcı Destek Hattı:
 • 6 Çiçek Sepeti Ticari Künyesi
 • 7 ÇİÇEK SEPETİ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
 • 8 ÇİÇEK SEPETİ Şikâyet Hattı
 • 9 ÇİÇEK SEPETİ İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

5 Ağustos 2021 tarihinde güncellendi.

ÇİÇEK SEPETİ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 00 79

Hediye gönderimlerinden tutun da çiçek denilince akla gelen en büyük markalardan biri olmayı başarmış olan Çiçek Sepeti, Türkiye’ye ilk 2006 senelerında dahil olmuş markalardan biridir. Online sipariş ile çiçek gönderimi ışığında başlayan bu serüven, ilerleyen dönemlerle birlikte armağan çikolata, armağan eşya olmak üzere birbirinden farklı çözümlerle birlikte bir çok kategoriye ayrılmıştır.

ciceksepeti.com telefon numarası

Çiçek Sepeti bugün Türkiye’de en düşük fiyatlı armağan gönderimi hususunda, en başarılı markalardan biridir. Çiçek armağansi göndermek istediğinizde ise önder markalardan biri olurken, pasta, armağan çikolata veya butik çiçekler dışında özel aranjmanlar, özel kavanoz armağanler veya benzer özel çiçek siparişlerinizi de bir müşteri isteklerine karşı özel biçimde sağlamaktadır. Markaya ait olan 0850 ile başlayan telefon numarası, telefon numarası olurken dilediğiniz her zaman herhangi bir çağrı merkezi desteği için arayabilir ve Çiçek Sepeti telefon numarası üzerinden her zaman iletişimde olabilirsiniz.

Çiçek sepeti müşteri hizmetlerine direk bağlanma (30.07.2021’de güncellendi)

Çiçek sepeti günümüzde armağanleşmeyi kolaylaştıran online bir platform oluşturmaktadır. Bu web sitesinden yapılan alışverişlerle alakalı bilgi almak, şikayette bulunmak yahut yeni sipariş oluşturmak maksadıyla müşteri temsilcisine bağlanmak için aranması gereken numara: 0850 222 00 79 dur. Bu numarayı aradığınızda karşınıza çıkan telesekreter mesajı şu biçimde olacaktır:

            ‘Çiçek sepeti müşteri hizmetlerine hoşgeldiniz. (For English please press 9). 6698 sayılı kişisel verilerin muhafaza edilmesi kanunnca görüşmemizde paylaşacağınız verilerinizin muhafaza edilmesina ilişkin aydınlatma metnine web sitemizden varabilirsiniz. İşlemlerinize bize ulaşın sayfamızdaki canlı yardımı tercih ederek daha kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz.

 • İşleminize sipariş numarası girerek devam etmek için 1’i 
 • Sipariş numaranızı bilmiyorsanız yahut siparişinizi yoksa ana menüye gitmek için 2 ye basın.’

Bu menüde ikiye bastığınızda karşınıza çıkan sesli yanıt menüsü şu biçimde olacaktır:

 • ‘Siparişinizin durumunu öğrenmek istiyorsanız 1’i
 • Sipariş iptali yahut sipariş detaylarınızde değişiklik yapmak için 2’yi
 • Siparişinizle alakalı şikayetinizi iletmek için 3’ü
 • Yeni sipariş oluşturmak için 4’ü
 • Ürünlerimiz ile ilgili bilgi almak için 5’i
 • Market siparişinizle alakalı bilgi almak için 6’yı  tuşlayınız.

            Bu ana menüde 1’i tuşladığınızda:

‘Siparişinizin durumunu öğrenmeniz için sizi müşteri temsilcimize bağlıyoruz. Görüşmeleriniz kalite standartları gereği kayıt altına alınmaktadır. Müşteri temsilcimize en kısa bir sürede aktarılacaksınız. Beklediğiniz için teşekkür ederiz.’

            Ana menüde 2’yi tuşladığınızda:

‘Değerli müşterimiz talebinizle alakalı olarak sizi müşteri temsilcimize bağlıyoruz .Değerli müşterimiz görüşmeleriniz kalite standartları gereği kayıt altına alınmaktadır. Müşteri temsilcimize en kısa bir sürede aktarılacaksınız. Beklediğiniz için teşekkür ederiz.’

            Ana menüde 3’ü tuşladığınızda:

‘Değerli müşterimiz siparişinizle alakalı şikayetinizi aktarmak için sizi müşteri temsilcimize bağlıyoruz. Değerli müşterimiz görüşmeleriniz kalite standartları gereği kayıt altına alınmaktadır. Müşteri temsilcimize en kısa bir sürede aktarılacaksınız. Beklediğiniz için teşekkür ederiz.’

            Ana menüde 4 ‘ü tuşladığınızda:

‘Değerli müşterimiz mobil uygulamamızdan işleminizi yapabilirsiniz.

 • Uygulama likini telefonunuza hemen göndermek için biri
 • Sipariş vermeye müşteri temsilcimizle devam etmek için lütfen 2 ye basın.

            Ana menüde 5’i tuşladığınızda:

Değerli müşterimiz ürünlerimizle alakalı bilgi almak için sizi müşteri temsilcimize bağlıyoruz . Değerli müşterimiz görüşmeleriniz kalite standartları gereği kayıt altına alınmaktadır. Müşteri temsilcinize en kısa bir sürede aktarılacaksınız. Beklediğiniz için teşekkür ederiz.’

            Ana menüde 6 yı tuşladığınızda:

Değerli müşterimiz bu menüden yalnızca Çiçek Sepeti market alışverişleriniz için işlem yapılabilmektedir.

 • İşleme devam etmek için 1’i 
 • Diğer siparişleriniz ile alakalı işlemler için 2’yi tuşlayınız

Burada 1 i tuşladığınızda size şu mesaj yönlendirilecektir:

 ‘Market siparişleriniz ile alakalı görüşme yapabilmeniz için sizi müşteri temsilcimize bağlıyoruz.’

Çiçek sepeti müşteri temsilcisine direk bağlanmak için yapılması gereken örnek yolu kısaca özetlemek gerekirse:

 • Örnek 1 : Siparişinizin durumunu öğrenmeniz ile ilgilenen müşteri temsilcisine direk bağlanmak  için 0850 222 00 79 i arayıp 1’i tuşlayabilirsiniz.
 • Örnek 2: Sipariş iptali içinmüşteri temsilcisiyle telesekreter mesajı dinlemeden direk 0850 222 00 79 i arayıp 2 yi tuşlayarak konuşabilirsiniz  .
 • Örnek 3: Market siparişinizle alakalı bilgi almakiçin 0850 222 00 79 i  arayıp sırayla 6 ve 1 i tuşlayarak bu hususta sorumlu müşteri temsilcisine direk bağlanabilirsiniz.

Çiçek sepeti online iletişim:

Çiçek sepetiyle online yazışarak iletişim kurmak için https://www.ciceksepeti.com/bize-ulasin sayfasına tıklayabilirsiniz. Bu sayfadan

 • Siparişimin durumunu nasıl test edebilirim?
 • Sipariş verdikten sonra saat-tarih değişikliği yapabilir miyim?
 • Sipariş verdikten sonra adres değişikliği yapabilir miyim?
 • Ürünümü nasıl iade edebilirim?

Bu butonları tercih ederek bilgi alabilir, değişiklik yahut iade işlemi uygulayabilirsiniz.

Çiçek sepeti Adres bilgileri:

Adres: Esentepe Mahallesi, Kore Şehitleri Caddesi, No.16/1 Zemin Kat 34394 Zincirlikuyu/İstanbul

Çiçek Sepeti Satıcı Destek Hattı:

Satıcı Destek Hattı: 0850 210 94 94 

Çiçek Sepeti Fax: 0212 269 24 00

Çiçek Sepeti E-mail: [email protected]

Çiçek Sepeti Ticari Künyesi

Ticaret Sicil Numarası: 745898

Sorumlu Kişi: Atila Lüle

Vergi Dairesi: Zincirlikuyu

Vergi Numarası: 253 075 95 03

MERSİS Numarası: 0253075950300010

Çiçek Sepeti Kep Adresi: [email protected]

ÇİÇEK SEPETİ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aradığınız bir çok çiçek ve armağanlik çikolata ürünlerine dair her şeyi bulabileceğiniz, özel kutlamalar, tebrikler, doğum günleri veya sevgililer günü gibi özel günlerde harika armağanler göndermek istediğinizde çiçek veya spesifik armağanleri tercih edeceğiniz marka doğrudan Çiçek Sepeti olacaktır. Herhangi bir hususta ise Çiçek Sepeti çağrı merkezi ile birlikte iletişimde olabilir, destek alabilir ve bir çok konu ile ilgili da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Müşterilerine sunduğu online sipariş desteğiyle birlikte olası bir probleme karşı Bize Ulaşın sayfası üzerinden hem iletişim formuyla hem de telefon bilgileriyle birlikte varabilirsiniz. Çiçek Sepeti müşteri temsilcileri telefon numarası ile birlikte anında soru ve problemlerinız için ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Çiçek Sepeti sitesi üzerinden aldığınız bir ürün yahut çiçek ile ilgili sorunuz varsa Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri direkt bağlanma ile anında çözüm odaklı temsilcilerle mesai saatleri ışığında görüşebilir ve uzun süre beklemeden hemen tüm süreçlerinizi tamamlayabilirsiniz. Telefon numarası üzerinden sipariş ve kargo takip bilgisi edinebilir, müşteri temsilcileriyle görüşme yaparak ürünler ile ilgili bilgi edinmek istediğinizde sorularınızı sorarak yanıt alabilirsiniz.

ÇİÇEK SEPETİ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 00 79

ÇİÇEK SEPETİ Şikâyet Hattı

Herhangi bir olumsuz deneyime karşı hiçbir biçimde neden vermek isteyen, internet üzerinden bi hayli hızlı sipariş oluşturma ve çiçek siparişleri hususunda gerçekten 1 numaralı marka olmayı başaran Çiçek Sepeti hizmetleri ve ürünleri ile ilgili yaşadığınız olumsuz tecrübeleri de Çiçek Sepeti şikayet hattı iletişim kanallarıyla birlikte aktarabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz. Aşağıda bulunan telefon numarasını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

ÇİÇEK SEPETİ Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 222 00 79

ÇİÇEK SEPETİ İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Belirli gün ve haftalarda özel indirimleriyle birlikte müşterilerini mutlu etmeyi seven Çiçek Sepeti ile en iyi indirim ve kampanyalardan faydalanabilir, güncel açıklamalar ile ilgili bilgi sahibi olmak için siz de aşağıda bulunan sosyal platform hesaplarından istediğinizi takibe alabilirsiniz.

Ayıca çiçek sepetinin resmi internet sitesinde bulunan iletişim forumunu doldurarak da, müşteri temsilcisi ile görüşmeniz olabilecekdür. https://www.ciceksepeti.com/bize-ulasin

ÇİÇEK SEPETİ Destek E-posta Adresi: [email protected]

ÇİÇEK SEPETİ Sosyal paylaşım sitesi Facebook

ÇİÇEK SEPETİ Sosyal paylaşım platformu Twitter

ÇİÇEK SEPETİ İnstagram

Yurtdışına (örn. Almanya) sipariş verebiliyor muyuz? Yurtdışına çalışmanız var mı?

Ben sipariş vermiştim sonra adresi yalnış yazdığımı farkettim ve iptal ettim ama param geri gelmedi bu hususta buda bana yardımcı olmaktadırsanız sevinirim

1 Nisan tarihinde vermiş olduğum 197170493 nolu siparişim, 27.4.2021 tarihinde saat 09.54’te teslim edildiği belirtilmesine rağmen, ürün tarafıma teslim edilmedi. Defalarca şikâyette bulundum, tarafıma hangi kargo ile ve karko takip numarasını sormama rağmen bildirilmediği gibi, yine tarafıma teslim edildiği söylenen ürünün faturasının gelmemesine rağmen bir çözüm olmadı. 25 Mayısta iade süreci başladı denmesine rağmen ürün bedeli şimdiye kadar tarafıma iade edilmedi.
Bir an önce çözümünü bekliyorum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu