Müşteri Hizmetleri

Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Çiçek Sepeti, 2006 senesinde Bright E-Ventures Corporation’un markası olarak kurulmuştur. Yurdumuzdaki ilk online sipariş ile çiçek gönderimi yapılan marka Çiçek Sepeti’dir. Anlaşmalı olduğu 350’den fazla çiçekçi ile ortaklık yaparak üyelerine en uygun fiyattan en güzel çiçekleri ulaştırır.

Onlarca özel gün için, farklı farklı aranjmanlarda yüzlerce ürün seçeneği ve bütçe dostu fiyat aralıkları ile sektörünün önder markası konumuna gelmiştir. Çiçeklerin bunun yanında insana özel üretilmiş armağanler, butik çiçekçiler, armağan çikolata ve pastalar, armağan aranjmanlar, bir çok konuya özel çiçekleri üyelerine sağlamaktadır. Yurdumuzda bir hayli kullanımı fazladır.

Çiçek Sepeti’nin 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla çiçek yahut armağan siparişi verebilir, siparişinizin durumunu öğrenebilir, ödeme esnasında yaşadığınız poblemleri bildirebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi Çiçek Sepeti’ne bildirebilirsiniz.

Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 00 79

Arama Kelimeleri: çiçek sepeti iletişim bilgileri, çiçek sepeti telefon no, çiçek sepeti irtibat tel, çiçek sepeti canlı destek, çiçek sepeti müşteri temsilcisi, çiçek sepeti şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu