Müşteri Hizmetleri

Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çiçek Sepeti

Site farklı amaçlar için armağan arayış içinde olanlara hizmet vermektedir. Özellikle gönderim amacına göre yapılacak olan tercihlerde binlerce farklı ürün seçeneği içinden tercih yapılmasını sağlamaktadır. Her geçen gün gelişen sistem aracılığıyla müşteri tatminiyetini sağlayarak çalışmalarını sürdürmektedir. Farklı kategoriler üzerinden yapılan satışlar özellikle belirlenecek olan armağan için gönderim amacına uygun biçimde tercih yapılmasını sağlamaktadır.

Sistemi üzerinden yapılacak işlemlerde seçilen armağanye ek ürün ekleme yahut not ekleme gibi birden fazla farklı seçenek armağanlerinizi daha özel hale getirmenizi sağlamaktadır. Çiçek, çikolata, bonngfood, armağanlik ürün seçenekleri üzerinden tercih yapılmasını sağlamaktadır. Her kategori içinde binlerce farklı model seçeneği bulunmaktadır. Özellikle yenilebilir çiçek seçenekleri farkları ise içinde olanların tercih edebileceği seçenekler içinde bulunmaktadır.

Hediyelik Ürün Satışı

Doğum günü, anneler günü, babalar günü, öğretmenler günü, sevgililer günü, yıl dönümünü gibi birden fazla farklı özel günde armağan arayış içinde olanlar için online ortamda güvenli işlem yapılmasını sağlamaktadır. Sitede bulunan birbirinden farklı ürün seçenekleri içinde yapılacak tercihler neticesinde seçilen ürünler kısa zaman zarfında kargo ile gösterilen adrese teslim edilmektedir.

Binlerce ürün seçeneğe daha farklı tarzlarda arayış içinde olanların tercih edebileceği seçenekleri ulaşılmasını kolaylaştırmaktadır. Güvenli alışveriş olanağı sağlamaktadır. Site yapmış olduğu çalışmalar aracılığıyla müşteri tatminiyetini sağlayarak hizmetlerine devam etmektedir. Satış sonrası destek hizmeti ile oluşabilecek her türlü soruna karşı çözüm odaklı çalışma yapmaktadır.

Hızlı Teslimat

Farklı tarzlarda hazırlanmış olan armağanlik seçenekleri sevdiklerine armağan göndermek isteyenlerin tercih edebileceği siteler içinde yer almasını sağlamaktadır. Uzun senelerdır hizmet veren siteler içinde bulunmaktadır. Bunun yanında özellikle güvenli alışveriş olanağı elde etmek isteyenlerin tercihi olmaktadır. Site üzerinden yapılacak olan alışverişlerde güvenli alışveriş olanağı aracılığıyla herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.

Verilecek olan siparişler kısa bir sürede kargo ile adrese teslim edilmektedir. Bunun yanında sevdiklerini mutlu etmek isteyenlerin özellikle yanlarında olamaması durumunda internet üzerinden verecekleri sipariş ile basit bir şekilde alışveriş yapmasına imkan sağlamaktadır. Türkiye’nin her noktasına site üzerinden gönderim yapılabilir. Türkiye’nin en büyük armağanlik eşya satışı yapan siteler içinde bulunmaktadır.

Çiçek Sepeti’nin müşteri hizmetleri telefon numarası ve mail adresi bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Çiçek Sepeti ile iletişime geçebilir, sipariş, istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca sitemizde yorum bölümünden Çiçek Sepeti ile yaşadığınız poblemleri ve Çiçek Sepeti ile ilgiliki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 00 79
0212 391 00 10

Çiçek Sepeti Mail Adresi
[email protected]

Arama Kelimeleri: çiçek sepeti müşteri hizmetleri, çiçek sepeti çağrı merkezi, çiçek sepeti şikayet hattı, çiçek sepeti canlı destek, çiçek sepeti siparişim gelmedi, çiçek sepeti sipariş iptali, çiçek sepeti müşteri temsilcisi, çiçek sepeti telefon numarası, çiçek sepeti irtibat tel, çiçek sepeti iletişim

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu