Bilgi Arşivi

Chima İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Chima İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Chima İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Chima İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Chima İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Chima’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Chima bünyesine dahil olup Chima’ya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Chima işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Chima’nın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İlk mağazasını 21 yıl önce ülkemizin başkenti Ankara’da açan Chima, 2021 yılı itibari ile Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde sayıları 31’i bulan mağazaları ile faaliyet göstermektedir. Şehrin ve şehirlinin bi hayli hızlı dinamiklerine ayak uydurarak kuvvetli kadınlar için tasarladığı birbirinden modern ve şık tasarımları ile Chima, alanında önder konumdadır.

Kurulduğu ilk günden bu yana kendi çizgisini oluşturan ve her dönemin trendler ile bu çizgiyi harmanlayan Chima, kullandığı kumaş ve detaylar ile de üst kaliteyi üyelerine ulaşabilir fiyatlardan sağlamaktadır. Yakın gelecekte web sitesi üzerinde online satışlara da başlayan Chima, yaşamın her alanına uyan tasarımlarını zevkle üretir.

Chima İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuChima İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Chima İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Chima personel alımlarını kariyer.net adresi üzerinden yapmanın bunun yanında kurumsal kimliği ile kendi insan kaynakları bölümü aracılığı ile de yapmaktadır.

Chima adı altında bulunan mevcut iş ilanlarına başvuruda bulunmak için kariyer.net adresine giderek bir hesap ile giriş yapmanız gerekir. Eğer mevcut bir hesabınız yok ise site üzerinde kullanıcı hesabınizi oluşturup güncel bir özgeçmiş yüklemelisiniz. CV yüklemesi de tamamlandıktan sonra Chima adı altında bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Eğer aradığınız pozisyon kariyer.net adresinde mevcut değil ise e-Chima.com adresine giderek İnsan Kaynakları sekmesinden iş başvurusu formuna varabilirsiniz. Formu güncel detaylarınız ile doldurduktan sonra işçi alımı için beklemeniz gerekmekte.

Dilerseniz kariyer.net adresinde bulunan güncel iş ilanlarına aşağıdaki linkleri tercih ederek da ulaşabilmeniz olabilecek.

Chima İş İlanları

Doğru insanı seçme prensibi ile işe alım sürecinde Chima, insan kaynakları, mağazaları ve kariyer portalları üzerinden yapılan başvuruları araştırmaya koyuldukten sonra mevcut pozisyon için en uygun adaylar görüşmeye çağrılır. Görüşmeleri olumlu olan adayların referans kontrolü yapıldıktan sonra Chima aracılığıyla iş teklifi yapılır ve adayın alışma süreci başlar.

NoPozisyonlarLokasyon
1Grafik – Tasarım UzmanıAnkara
2Mağaza MüdürüAnkara +5 il daha

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu