Başvurular

Ceza ve Tevkifevleri CTE 150 Kamu Personel Alımı Başladı 2022

Ceza ve Tevkifevleri CTE 150 Kamu Personel Alımı Başladı 2022, iş başvuruları bölümünde Ceza ve Tevkifevleri CTE 150 Kamu Personel Alımı Başladı ile ilgili bilgi aktaracağız. Ceza ve Tevkifevleri CTE 150 Kamu Personel Alımı Başladı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Ceza ve Tevkifevleri CTE 150 Kamu Personel Alımı Başladı

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü kamu işçi alımı 2022 başvuru tarihleri ne zaman başlıyor? Kamu kurumlarına işçi alımı gerçekleştiriliyor.

Kamu kurumlarında çalışmak isteyenler internet üzerinden ilanları inceliyor. Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü alımları hususunda detaylar çıkmaya başladı. CTE 150 işçi alımı başvuruları başladı.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü ile ilgili yeni açıklamalar gelmeye başladı. Binlerce kişi bu konu ile ilgili araştırma gerçekleştiriyor. 2021 senesinin son günlerinde yeni işçi alımı için ilana çıkmıştı. İnternet üzerinde personel açıklamasunun sonrasında kamu personeli olmak isteyenler başvuru tarihlerini inceleme altına aldı.

Branşlarda Personel Alımı Yapılacak?

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü’ne toplamda 150 işçi alımı yapılacak.

Başvuru Şartları
Kuruma başvuracak adayların aşağıda gösterilen şartları taşımaları gerekiyor. Ceza ve Tevkifevleri işçi alımı genel başvuru şartları;

• T.C.vatandaşı olmak,

• Bir yıl yahut daha uzun süreli hapis cezası bulunmamak,

• Erkek adaylar için askerlikle ilgisi bulunmamak,

• Güvenlik soruşturması olumlu yanıtlanmak,

• Görevini yürütmesine engel olabilecek ruh sağlığı problemi bulunmamak.

Kurum aracılığıyla tespit edilen şartları taşıyorsanız internet üzerinden tek tıkla kuruma başvuru yapabilirsiniz.

Başvurular Ne Zaman Başlayacak?

Kurum aracılığıyla alım yapılacak tarihler şu biçimdedir.

Mühendis, veteriner ve psikolog kadroları için 3-17 Ocak tarihleri içinde, 
Teknisyen ve gemi adamı için 17-31 Ocak tarihleri içinde başvuru gerçekleştirilecektir.

Ceza ve Tevkifevleri başvuru işlemleri e-Devlet üzerinden gerçekleştirilecektir. Başvurular için gerekli koşullar ve istediğimiz belgelerin tamamı kurumun resmi internet adresinde bulunmaktadır.

cte-kamu-personel-alimi-2022.jpg

Site üzerinde bulunan belgeleri eksiksiz olarak tamamlamanız gerekir. Eksik belge getiren adayların başvuruları kurum aracılığıyla kabul edilmeyecektir. Başvuru işlemleri sonrasında kazanacak adayların listesi de aynı adres üzerinden yayına girecektır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu