Müşteri Hizmetleri

Çeyiz Diyarı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çeyiz Diyarı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Çeyiz Diyarı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Çeyiz Diyarı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Çeyiz Diyarı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çeyiz Diyarı

Özellikle evlilik hazırlığı içinde olanlar için hizmet veren online siteler içinde bulunmaktadır. Çeyizlik ürünler, nevresim takımları, yatak örtüleri, uyku setleri, söz ve nişan tepsileri, pike takımları, kına malzemeleri, masa örtüsü, banyo ürünleri, battaniye gibi birden fazla farklı kategori üzerinden satış yapmaktadır. Her kategori içinde binlerce farklı ürün seçeneği bulunmaktadır.

Farklı markaların ürün alternatiflerine aynı anda piyasaya sürdüğundan özellikle kullanıcılar ihtiyaç duydukları her durumda farklı marka seçenekleri üzerinden tercih yapabilirler. Güvenli alışveriş seçeneği ile site üzerinden satış yapılmaktadır. Sistem üzerinden alışveriş yapmak isteyenlerin ilk olarak sisteme üye olması gerekir. Gerekli bilgileri sisteme girilmesinin ardından tamamlanacak olan üyelik işlemleri aracılığıyla beklemek zorunda kalmadan kısa zaman zarfında verilecek olan siparişler ile istenen ürünlere basit bir şekilde sahip olunabilir.

Çeyizlik Ürün Satışı

Online ortamda alışveriş yapmayı tercih edenler için kesintisiz hizmet sunan siteler içinde bulunmaktadır. Özellikle sitede bulunan çeyizlik ürün seçenekleri kullanıcıların ihtiyaç duyduğu her durumda birbirinden farklı ürün alternatiflerine ulaşmasını sağlamaktadır. Sistem üzerinden alışveriş yapmak isteyenler farklı kategori seçenekleri değerlendirerek aradıkları ürünlere basit bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Ürün alternatiflerini her geçen gün geliştirerek farklı renk ve model seçenekleri üzerinden hizmet sağlamaktadır. Her bölümde bulunan ürün seçenekleri alıcılar için en kaliteli markaların ürünlerine ulaşılmasını sağlamaktadır. Çok sayıda farklı markanın ürünlerini bir arada satışa sunan site güvenli alışveriş seçeneği ile hizmet vermektedir.

Taksitli Alışveriş İmkanı

Sitede bulunan birbirinden farklı ürün seçenekleri için özellikle marka seçenekleri değiştiğinde taksitli alışveriş olanağıyla ihtiyaç duyuyordu her durumda daha fazla seçeneğe ulaşım sağlanabilir. Sistem üzerinden alışveriş yapmak isteyenler için taksitli alışveriş seçeneğini daha uygun fiyatlar üzerinden işlem yapılmasını sağlamaktadır.

Site üzerinden verilen siparişlerde alıcılar taksitlendirme işlemi aracılığıyla istediklerinde daha uygun fiyatlar ile taksitlendirme yaparak da ürünlere sahip olabilirler.

Koşulsuz Para İadesi ve Değişim İmkanı

Sistem üzerinden yapılan alışverişlerde oluşacak her türlü sorunda koşulsuz biçimde yapılacak iade işlemleri ve para iadesi seçeneği bulunmaktadır. Müşteri tatminiyetini sağlamak adına her türlü seçeneğe dikkat edilerek hizmet verilmektedir.

Ücretsiz Kargo

Online olarak verilen siparişlerde kargo ücreti talep edilmemektedir. Bunun yanında kullanıcılar ücretsiz kargo seçeneği ile ürünleri basit bir şekilde satın alabilirler. Kargo ile yapılan gönderimler kısa zaman zarfında teslimat yapılmasını sağlamaktadır. Kullanıcılar bu sayede beklemek zorunda kalmadan kısa zaman zarfında verecekleri siparişler ile kapıda ürünleri teslim alabilirler.

Yurtdışı Gönderim İmkanı

Verilen siparişlerde özellikle yurtdışında bulunan müşteriler için yurtdışı gönderim olanağı bulunmaktadır. Bunun yanında kullanıcılar sorunsuz biçimde yurtdışından da sipariş vererek ürünlere sahip olabilirler.

Bayilik veren site bayi olarak işlem yapmak isteyenlere de iş olanağı sağlamaktadır. İşlem yapmak isteyenler sisteme yapacakları başvuru işlemleri ile kısa zaman zarfında geri dönüş alabilirler. Üyelik işlemlerinin yapılmasının ardından sorunsuz biçimde site üzerinden işlem yapılabilir.

Çeyiz Diyarı’nın çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası, telefon numarası, faks numarası, mail adresi ve adres bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Çeyiz Diyarı ile iletişime geçerek yaşamış olduğunuz teknik poblemleri çözüme kavuşturabilir, ürünlerin güncel stok bilgileri, özellikleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Çeyiz Diyarı ile ilgiliki düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Çeyiz Diyarı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 840 85 10 0535 984 83 33

Çeyiz Diyarı Faks Numarası
0850 840 85 10

Çeyiz Diyarı Mail Adresi
info@ceyizdiyari.com

Çeyiz Diyarı Adres
Orhantepe Mah. Zeytinlik Cad. No: 12/A Cevizli Kartal/İstanbul

Arama Kelimeleri: çeyiz diyarı çağrı merkezi, çeyiz diyarı müşteri hizmetleri, çeyiz diyarı iletişim, çeyiz diyarı telefon numarası, çeyiz diyarı irtibat tel, çeyiz diyarı mail adresi, çeyiz diyarı adres, çeyiz diyarı şikayetvar, çeyiz diyarı şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu