Müşteri Hizmetleri

Cevahir AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Cevahir AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Cevahir AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Cevahir AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Cevahir AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Cevahir AVM çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Cevahir AVM müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Cevahir Avm Çağrı Merkezi Numarası

İstanbul Cevahir alışveriş merkezi Avrupa’nın en büyük alışveriş ve eğlence merkezlerinden bir tanesi olarak bulunmaktadır. Cevahir alışveriş merkezi 15 Ekim 2005 senesinde ziyaretçilerine kapılarını aşmıştır.

Türkiye’nin keyifli alışveriş merkezi olarak anılan Cevahir alışveriş merkezi 6 kata yayılmış olan toplam 300’e yakın mağazası ile birlikte ve 2500 araç kapasite bulunan kapalı otoparkı ile birlikte ziyaretçilerine kusursuz bir alışveriş deneyimi sunmayı başarmıştır. Cevahir AVM çağrı merkezi numarasıüzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Cevahir alışveriş merkezi içinde yeni çıkan filmleri, leziz mekanlar, kapalı temalı oyun parkı alanı ile sizlere muhteşem bir alışveriş deneyimi sağlamaktadır. Cevahir alışveriş merkezi yeni bir yaşam tarzında bir araya gelmektedir. İstanbul Cevahir sahip olduğu ziyaretçilerin tüm aile üyeleriyle birlikte basit bir şekilde yaşayacağı keyifli bir alışveriş ortamı sunmayı başarmıştır. İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi, dünya üzerinde ileri gelen markalarına ev sahipliği yapmakla birlikte keyifli alışveriş anlayışı sağlamaktadır. Cevahir alışveriş merkezi farklı ve ilkleri yaşatan etkinlikleri ile birlikte ziyaretçileri için sosyal hayatın vazgeçilmez mekanları içindedır.

Cevahir alışveriş merkezi ülkemizin metropolü olarak bulunan İstanbul’un stratejik bir noktasında bulunmaktadır. Büyük markalarında da bulunduğu mağaza karması ile birlikte organize perakendeciliğinin kuvvetli ulusal ve uluslar arası ürünlerin en mühim faaliyet alanlarından biridir. Cevahir alışveriş merkezi yerli ve yabancı ziyaretçilerine yılın 365 günü içinde, 230 mağaza ile hizmet vermektedir.

Cevahir AVM Müşteri Hizmetleri Numarası

Cevahir alışveriş merkezi Avrupa’nın ve dünyanın en büyük alışveriş merkezleri içindedır. 15 Ekim 2005 senesinde İstanbul Şişli’de ziyaretçilerine kapılarını açmıştır. Cevahir AVM müşteri hizmetleri numarası üzerinden görüşme sağlayabilirsiniz.

5 Mart 2007 senesinden bu yana İngiliz Portföy yönetimi aracılığıyla yönetilen, Türkiye’nin alışveriş merkezi İstanbul Cevahir, 10 kata yayılmış olan toplam 343 mağazasıyla her alışverişte ziyaretçilerine kusursuz bir alışveriş deneyimi sunabilmektedir.

Cevahir AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
+90 212 368 69 00

Cevahir AVM Mail Adresi
[email protected]

Arama Kelimeleri: cevahir avm çağrı merkezi, cevahir avm iletişim, cevahir avm müşteri hizmetleri, cevahir avm müşteri hizmetleri numarası, cevahir avm telefon numarası, cevahir avm irtibat tel, cevahir avm şikayet, cevahir avm şikayet var, cevahir avm mail adresi, Cevahir AVM çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu