Bilgi Arşivi

Ceva Lojistik İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Ceva Lojistik İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Ceva Lojistik İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Ceva Lojistik İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Ceva Lojistik İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Ceva Lojistik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Ceva Lojistik bünyesine dahil olup Ceva Lojistiğe iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Ceva Lojistik işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Ceva Lojistiğin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

TNT Lojistik şirketinden ayrılarak 2007 senesinde Ceva Lojistik adı altında faaliyetlerine başlayan firma,  global lojistik ve tedarik zinciri şirketidir.  7 Milyar Euro yıllık cirosu ile 100’den fazla ülkede 54.000 çalışanı ile hizmet veren Ceva Lojistik,  ülkemiz pazarına 2000 yılı itibari ile girmiştir.

%100 yabancı sermaye iştiraki olarak ülkemizde çalışmalarını sürdüren Ceva Lojistik, onlarca yıllık tecrübesi ve Dünya çapında edindiği deneyim ile ülkemiz taşımacılık sektörünün öncü markalarından biridir.

Ceva Lojistik İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuCeva Lojistik İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Ceva Lojistik İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

%100 yabancı sermayeli olan Ceva Lojistik, buna karşın ülkemizde çok sayıda işçi alımı gerçekleştirmektedir. Ülkemizde bulunan kariyer portalları üzerinden iş ilanlarını yayımlayan Ceva Lojistik’in iş fırsatlarını kariyer.net, eleman.net ve tr.indeed.com adresleri üzerinden gözlemleyebilirsiniz.

Bu portallar üzerinden iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken adımlar tamamen aynı. İlk olarak seçtiğiniz bir kariyer portalına giderek üyelik işlemlerinizi tamamlamalısınız.

Ceva Lojistik iş başvurusu yapmak istediğiniz ilanın olduğu kariyer portalında kullanıcı hesabınizi oluşturduktan sonra, güncel bilgi ve iş tecrübelerinizi içeren biz özgeçmiş hazırlayarak hesabınıza yüklemeniz gerekmekte. Bu siteler üzerinden yapacağınız başvurularda özgeçmişiniz olması zorunludur.

Tüm kariyer portallarını sıra sıra gezmek yerine aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırladığımız tablo ve linkleri tercih ederek istediğiniz ilana gidebilir, başvuru yapacağınız kariyer portalını seçerek üyelik işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Ceva Lojistik İş İlanları

Tamamen yabancı sermaye ile özellikle üst düzey pozisyonlar için yurt dışı kariyer hedeflerinin anahtarı olan Ceva Lojistik, ülkemizin birden çok ilinde paylaşımı yaptığı iş ilanları ile sürekli olarak olarak işçi alımı gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda şirketin paylaşımı yaptığı en son haberleri öğrenmek istiyorsanız sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Lojistik İşçisi ( Müşteri)İzmirBaşvur
Forklift OperatörüİzmirBaşvur
Lojistik Elemanı (Depo)İzmirBaşvur
Lojistik İşçisi (Sevkiyat)ManisaBaşvur
Lojistik İşçisi / KuryeİzmirBaşvur
Lojistik Elemanı (Dağıtım)İzmirBaşvur
Lojistik Operasyon ElemanıManisaBaşvur
Lojistik İşçisi ( Akşam)İzmirBaşvur
Lojistik İşçisi ( Transfer)AntalyaBaşvur
Depo İşçisiİzmirBaşvur
Depo İşçisiManisaBaşvur
Depo İşçisi / KuryeMuğlaBaşvur
Depo İşçisiİzmirBaşvur
Lojistik İşçisi ( Depo)İzmirBaşvur
Depo İşçisi / Kurye (Aydın)AydınBaşvur
Lojistik UzmanıBursaBaşvur
İş Geliştirme Sorumlusu ( Saha Satış)İzmirBaşvur
Lojistik Elemanı (Antrepo)İzmirBaşvur
MEKANİK BAKIM ELEMANIEskişehirBaşvur
Lojistik UzmanıAnkaraBaşvur

Daha fazla Ceva Lojistik iş ilanı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu