Müşteri Hizmetleri

Çetinkaya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çetinkaya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Çetinkaya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Çetinkaya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Çetinkaya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çetinkaya çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Çetinkaya müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Yurdumuzda bir çok başarı hikâyesi yazılmış durumdadır. Çetinkaya bu başarı hikâyelerinin en başında bulunmaktadır. Çünkü ortalama 60 senedir yurdumuzda hizmet sunan bu firma sağladığı başarıyı yalnızca yerli sermaye ile sağlayarak bir çok insanın takdirini kazanmış durumdadır. Özellikle bünyesinde satışını gerçekleştirdiği bir çok kaliteli ve özgün marka ile fark yaratmaktadır. Normal mağazalardan farklı olarak kaliteye her zaman büyük bir önem veren firma bunu sağlamak adına kendini sürekli olarak geliştirmekte ve teknolojinin de yardımı ile değerini en üst düzeylere çıkarmaktadır. Mağaza yapısı her zaman en kalitelinin en uygun şartlarda sunmak üzerine kurulmuştur. Tek fark ise kaliteyi asla sözde değil tüm ürünlerde yansıtmaktadır.

Çetinkaya Çağrı Merkezi Numarası

Çetinkaya her zaman çocuk giyimine ayrı bir önem vermektedir. Ve çok mühim fırsat ve indirimler sağlamaktadır. Normalde ailelerin en fazla şikâyet ettikleri konuların başında çocuk giyiminin bi hayli pahalı olması gelmekteydi. Ama bu durum Çetinkaya şifrketinın sunduğu fırsatlarla tersine dönmüştür. Çünkü en son moda ve kaliteli çocuk giyim ürünleri bi hayli uygun fiyat ve indirimlerle çocuklarınızı beklemektedir. Fiyatlar karşı karşıya geldirıldığında yetişkin giyiminden fazla daha uygun fiyatlarla fırsatlar sunulmaktadır. Bu nedenle çocuklu ailelerin bir numaralı tercihi Çetinkaya mağazası durumundadır.

Günümüzde insanlar için alışveriş yapabilecekleri yer sayısı bi hayli artmış durumdadır. Hele ki internet ortamında bu rekabet daha kıyasıya bir hal almaktadır. Çetinkaya şifrketi uzun senelerın tecrübesi ve sunduğu güven ve fırsatlar aracılığıyla bu rekabet ortamında bile en fazla tercih edilen ve güven duyulan firmalar içinde bulunmaktadır. Birçok şehirde mağazası bulunan Çetinkaya hem mağaza sayısını arttırmakta hem de e-ticaret hususunda çok büyük atılımlarda bulunmaktadır. Türkiye’nin 14 farklı ilinde barındırdığı mağaza sayısı ile rakipleri içinde bu alanda da önder konumunu sürdürmektedir.

Çetinkaya Müşteri Hizmetleri Numarası

Çetinkaya çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 850’li çağrı merkezi telefon numiçinden Çetinkaya ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla alakalı görüşme uygulayabilirsiniz. Ayrıca yorumları bölümünden Çetinkaya ile ilgiliki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Çetinkaya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 290 80 70

Çetinkaya Mail Adresi
info@cetinkaya.com.tr

Arama Kelimeleri: çetinkaya çağrı merkezi, çetinkaya iletişim, çetinkaya müşteri hizmetleri, çetinkaya müşteri hizmetleri numarası, çetinkaya telefon numarası, çetinkaya irtibat tel, çetinkaya şikayet, çetinkaya şikayet var, çetinkaya mail adresi, Çetinkaya çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu