Bilgi Arşivi

Çetin Özel Güvenlik İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Çetin Özel Güvenlik İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Çetin Özel Güvenlik İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Çetin Özel Güvenlik İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Çetin Özel Güvenlik İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Çetin Özel Güvenlik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Çetin Özel Güvenlik bünyesine dahil olup şirkete iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Çetin Özel Güvenlik işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Çetin Özel Güvenliğin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Çetin Grup adı altında 1998 senesinde faaliyetlerine başlayan Çetin Özel Güvenlik, Türkiye’nin 7 bölgesinde üyelerine özel güvenlik hizmeti vermektedir. Toplamda 7.000 çalışanı ile 500 yerli ve yabancı kuruluşa hizmet veren Çetin Özel Güvenlik, şimdilerde teknolojik yatırımları ile büyümeye sürdürmekte.

Genel merkezi Tekirdağ’da bulunan Çetin Özel Güvenlik bunun yanı sıra İstanbul’da üç ayrı ofise sahiptir.  Sektördeki 22 yıllık deneyim ve tecrübesi ile alanında önder markalardan birisi olan Çetin Özel Güvenlik, üyelerinin gereksinimlerine etkin çözümler sağlamaktadır.

Çetin Özel Güvenlik İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuÇetin Özel Güvenlik İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Çetin Özel Güvenlik İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çetin Özel Güvenlik ihtiyaçları ışığında yaptığı personel alımlarını kariyer portalları üzerinden paylaşımı yaptığı iş ilanları ile gerçekleştirmektedir. Ülkemizdeki en bilinen kariyer portalları olan kariyer.net, eleman.net ve tr.indeed.com adresleri üzerinden iş ilanları yayımlanmaktadır.

Çetin Özel Güvenlik, Kariyer.net adresi üzerinden yayımlanan iş ilanları üzerinden gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda kariyer.net adresine giderek bir üyelik oluşturduktan sonra, güncel bilgi ve tecrübelerinizi içeren bir özgeçmiş ile yayımlanan ilanlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Eleman.net adresindeki iş ilanlarını da Çetin Grup adı altında yayımlayan Çetin Özel Güvenlik, ihtiyaçları ışığında sürekli olarak olarak iş ilanları yayımlamaktadır.Eleman.net adresinde sağ üst bölümde bulunan Menü seçeneğini açtıktan sonra çıkan pencereden Özgeçmiş Oluştur butonuna tıklayarak açılan sayfadan basit bir şekilde üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Üyelik işleminiz tamamlandıktan sonra Çetin Özel Güvenlik’in tüm iş ilanlarına basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Çetin Özel Güvenlik bunun yanı sıra Çetin Grup’un resmî web adresi olan ecetin.cetin-group.com adresinde bulunan insan kaynakları sayfası aracılığı ile  İŞ Başvuru formu doldurabilirsiniz.

Çetin Özel Güvenlik İş İlanları

Müşterilerinin mutluluğu ile çalışanlarının mutluluğunu paralel tutan Çetin Özel Güvenlik, bu bağlamda personel adayları için bi hayli güzel bir alternatif olmaktadır. Her geçen gün daha çok müşteriye hizmet veren Çetin Özel Güvenlik bu bağlamda güncel olarak işçi alımı gerçekleştirmektedir. Bu kariyer fırsatlarını kaçırmamak için aralıklı olarak sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Kariyer.net İş İlanları
No Pozisyonlar Lokasyon
1 Güvenlik Teknolojileri Uzmanı İstanbul(Avr.), Tekirdağ
Indeed.com İş İlanları
No Pozisyonlar Lokasyon
1 Güvenlik Elemanı BAY – BAYAN
Şişli
2 SİLAHLI DANIŞMA PERSONELİ / VARDİYA AMİRİ
İstanbul Anadolu
3 Güvenlik Amiri
İstanbul avrupa yakası
4 ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ
İstanbul Anadolu
5 OTEL/PLAZA ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ
Pendik
6 Özel Güvenlik Görevlisi
İstanbul Anadolu
Eleman.net İş İlanları
No Pozisyonlar Lokasyon
1 Vasıfsız Bay Eleman İstanbul Avrupa
2 Temizlik Personeli İstanbul Avrupa
3 Vasıfsız Bay Üretim Elemanı İstanbul Avrupa
4 Vasıfsız Bay Paketleme İstanbul Avrupa
5 Vasıfsız Bayan Paketleme İstanbul Avrupa
6 Vasıfsız Bay Eleman İstanbul Avrupa
7 Bayan Üretim Elemanı İstanbul Avrupa
8 Vasıfsız Bay Üretim Elemanı İstanbul Avrupa
9 Çay Ve Temizlik Personeli İstanbul Avrupa
10 Paketleme Personeli İstanbul Avrupa
11 Paketleme Personeli İstanbul Avrupa
12 Paketleme Personeli İstanbul Avrupa
13 Bay Bayan Temzilik Personeli İstanbul Anadolu
14 Temizlik Personeli İstanbul Avrupa
15 Vasıfsız Bay Personeli İstanbul Avrupa
16 Vasıfsız Bay Eleman İstanbul Avrupa
17 Vasıfsız Bay-Bayan Eleman İstanbul Avrupa
18 Bayan Paketleme Personeli İstanbul Avrupa
19 Bay Vasıfsız Eleman İstanbul Avrupa
20 Vasıfsız Bay Eleman
21 Özel Güvenlik Görevlisi İstanbul Avrupa
22 Vale Görevlisi İstanbul Avrupa
23 Vasıfsız Bay Eleman İstanbul Avrupa
24 Vasıfsız Bay Eleman İstanbul Avrupa
25 Bayan Paketleme Personeli İstanbul Avrupa
26 Vasıfsız Eleman İstanbul Avrupa
27 Üretim Elemanı İstanbul Avrupa
28 Temizlik Personeli İstanbul Avrupa
29 Temizlik Personeli İstanbul Avrupa
30 Temizlik Personeli İstanbul Avrupa

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu