Başvurular

Cerrahpaşa Üniversite Hastanesi 32 Kamu Personeli Alımı Başvurusu 2022

Cerrahpaşa Üniversite Hastanesi 32 Kamu Personeli Alımı Başvurusu 2022, iş başvuruları bölümünde Cerrahpaşa Üniversite Hastanesi 32 Kamu Personeli Alımı Başvurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. Cerrahpaşa Üniversite Hastanesi 32 Kamu Personeli Alımı Başvurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Cerrahpaşa Üniversite Hastanesi 32 Kamu Personeli Alımı Başvurusu

İstanbul Cerrahpaşa Üniversite Hastanesi aracılığıyla yayına giren güncel kamu personeli alımı iş ilanı ile adı altındaki birimlerde çalıştırılmak üzere ve maaş ve giderleri üniversite özel bütçesinden karşılanacak 32 işçi alımı yapılacak.

Üniversite Memur Alımı 32 Kadro ve Ünvanları

Cerrahpaşa üniversitesi aracılığıyla yapılan yeni memur alımı ilanı ile bünyesine 28 Hemşire alımı lisans hemşirelik mezunu ve 2020 yılı Kamu personeli seçme sınavı P3 puanı minimum 55 olan bireyler içinden alınacak.

Ebe alımı 2 kişi için adayların lisans ebelik mezunu olması ve P3 puanı minimum 55 olması,

Büro Personeli alımı 2 kişi lisans İktisadi ve İdari Bilimler, İşletme, İktisat Fakülteleri yahut Muhasebe, Muhasebe Bilgi Sistemleri, Muhasebe Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi mezunu ve P3 puanı minimum 70 olan, muhasebe ve mali konularda 2 yıl deneyimi olanlar içinden seçilecek.

Üniversite Devlet Personel Alımı Başvurusu

İstanbul Üniversitesi, Cerrahpaşa Üniversitesi Hastane 32 devlet işçi alımı için başvuru yapacak şartları taşıyan adayların 13 Ocak 2022 tarihi ile 27 Ocak 2022 tarihleri içinde başvurularını “istanbulc.edu.tr” veya “personel.istanbulc.edu.tr/” adreslerinde bulunan başvuru formunun doldurulması ve kurum aracılığıyla istediğimiz belgelerle birlikte üniversitenin personel daire başkanlığına bizzat müracaat etmeleri isteniliyor.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu