Bilgi Arşivi

Cengiz İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Cengiz İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Cengiz İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Cengiz İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Cengiz İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Cengiz İnşaat’ta çalışmak isteyenlere müjde! Cengiz İnşaat iş ilanları, iş başvurusu, Cengiz İnşaat işçi alımı haberleri makalemizde.

Uzun senelerdir inşaat sektöründe hizmet veren Cengiz İnşaat, birden fazla alanda hizmet vermektedir.

Cengiz İnşaat İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuCengiz İnşaat İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Cengiz İnşaat Güncel İş İlanları

Cengiz İnşaat İŞKUR üzerinde ilanlar bulundurmaktadır. Kendi sitesi üzerinde iş ilanları da vermektedir. Bu ilanlara erişmek için İŞKUR üzerinden “Cengiz İnşaat” sorgusunu aratmanız yeterli gelmektedir. Kendi sitesinden ise sol üst köşede bulunan “kariyer”  sekmesine tıklayıp, “açık pozisyonlar” demeniz gereklidir.

Cengiz İnşaat, uygun çalışma saatleri sunan bir şirkettir. Yemek ve yol gibi sosyal haklar, her çalışana tatmin edici biçimde verilmektedir. Çalışma koşulları da bi hayli uygundur.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Personel Uzmanı Ankara
2 Kazı Dolgu Şefi (Maden Mühendisi) Mersin
3 Denetçi İstanbul(Asya)
4 Çay Servis ve Temizlik Elemanı İstanbul(Avr.)
5 Güvenlik Görevlisi İstanbul(Asya)

Cengiz İnşaat İş Başvurusu Nasıl Yapılır? 

Cengiz İnşaat’a İŞKUR üzerinden başvuru yapmak için önce sisteme kaydolmanız gerekir. Eğer hesabınız varsa fakat pasifse, aktif duruma getirmeniz şarttır. Daha sonra gerekli adımları izleyip, kolay bir başvuru uygulayabilirsiniz.

Eğer kendi sitesinden başvuru yapmak istiyorsanız, “kariyer” altından “genel başvuru formu” doldurabilirsiniz. Burada sizden şu gibi bilgiler talep edilir;

 1. Bölüm
 2. Adı – Soyadı
 3. Mesleği
 4. Uyruğu
 5. Doğum Yeri
 6. Doğum Tarihi
 7. Cinsiyet
 8. Medeni Durum
 9. Ev Adresi
 10. Telefon
 11. E-Posta 

Sizden talep edilen tüm bölümleri doldurunca, “gönder” butonunu kullanmak yeterli olacaktır. Başvurunuz, Cengiz İnşaat insan kaynaklarına iletilecektir. Gerekli incelemeler yapılınca, eğer pozisyona uygunsanız iletişim kurulacaktır.

Cengiz İnşaat İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Cengiz İnşaat, İŞKUR üzerinde beden işçisi (genel) ilanı bulundurmaktadır. Engelli vatandaşlar için açılmış olup, ile ilgili detaylar platform üzerinden elde edilebilir. 

Cengiz İnşaat, çalışan ihtiyacı bi hayli bunu duyurmaktadır. Dolayısıyla kendi sitesini ve İŞKUR’u her zaman takip etmeniz tavsiye edilmektedir. Gelecek tarihlerde kariyer sitelerine ilan verilebileceğini göz önünde bulundurup, buraları da kontrol etmeniz önerilmektedir. Ayrıca kariyer sitelerinde de üyelik gerektiği hatırlanmalıdır.

İş başvurusu yaparken unutmamanız gereken ilk durum, son başvuru tarihleridir. İlanlar belirli tarihler içinde verilebileceği için, bi hayli hızlı olmanız tavsiye edilir. 

İkinci durum ise tüm gereklilikleri karşılamanızdır. İş ilanı verilirken, pozisyonun şartları da sağlanmaktadır. Eğer bunları okursanız, kendinize uygun olup, olmadığını anlayabilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu