Bilgi Arşivi

Cengiz Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Cengiz Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Cengiz Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Cengiz Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Cengiz Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Cengiz Holding’de çalışmak isteyenlere müjde! Cengiz Holding iş ilanları, iş başvurusu, Cengiz Holding işçi alımı haberleri makalemizde.

Kurucusu Mehmet Cengiz olan Cengiz Holding, 1980 senesinde inşaat sektörü üzerine hizmet vermeye başlamış olan bir şirkettir. Son 18 yıl içinde bi hayli gelişme göstermiş olan Cengiz Holding, inşaat sektörü dışında altyapı, havalimanı, enerji ve maden gibi birden fazla alanda da çalışma yapmaya başlamıştır. Cengiz Holding, çalışma alanlarının dışında bazı zamanlarda da farklı sektörlerde hizmet vermeye devam eden dinamik bir şirkettir.

Cengiz Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuCengiz Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Cengiz Holding Güncel İş İlanları

Cengiz Holding, isminden çok fazla söz ettiren büyük şirketler içinde bulunmaktadır. Aynı zamanda hem ulusal hem de ülkeler arası birden fazla çalışmada bulunan Cengiz Holding, adı altında çalışmak isteyen bireylere de farklı alanlarda iş olanağı tanımaktadır.

Cengiz Holding çatısı altında iş sahibi olmak isteyen bireyler, yayına giren güncel iş ilanlarına Cengiz Holding resmi web sitesinden ulaşabilecekleri gibi kariyer.net, personelalimi.net gibi ilan sitelerinden de ulaşabilmektedir. Yayınlanan güncel iş ilanları, bireylerin tecrübe sahibi olduğu alanlara göre tercih edilmelidir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Arge Donanım Mühendisi İstanbul(Avr.)
2 Bilgi Güvenliği Uzmanı İstanbul(Asya)
3 Arge Gömülü Yazılım Mühendisi İstanbul(Avr.)
4 Cenal Elektrik Üretim A.Ş. Genel Başvuru Çanakkale
5 Çay Servis ve Temizlik Elemanı İstanbul(Avr.)
6 Güvenlik Görevlisi İstanbul(Asya)

Cengiz Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Cengiz Holding ile birlikte çalışmak isteyen bir çok birey, başvuru sürecinde ne yapması gerektiği hususunda detaylı araştırmalar yapmaktadır. Cengiz Holding adı altında çalışmak isteyen bireyler. İlgili başvuru formuna Cengiz Holding resmi web sitesinden ulaşabilmektedir. 

Başvuru formunda bulunan boşluklar uygun bilgiler ile eksiksiz bir biçimde tamamlanmalı ve CV dosyası da eklenerek siteye iletilmelidir. Bunun yanında başvuru süreci tamamlanmış olacaktır ve bireyler başvuru sonucunu bekleyecektir. Açıklanan sonuç, bireylere mail yolu ile şirket aracılığıyla bildirilmektedir. 

Cengiz Holding İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Cengiz Holding ile çalışacak olan bireylerin başvuru yapabilecekleri çalışma alanları aşağıdaki listede sıralanmıştır.

  • Muhasebeci
  • Güvenlik Görevlisi
  • Lojistik Şefi
  • Mühendis
  • Ambar Şefi

Bu alanlar ile ilgili bilinmesi gereken detaylar ise şunlardan oluşmaktadır:

Muhasebeci: Şirketin alakalı bölümlerinin muhasebe işlerinden sorumludur.

Güvenlik Görevlisi: Şirketin alakalı alanlarında güvenlik düzeyinden sorumludur.

Lojistik Şefi: Şirketin işleyişinden sorumludur. Koordinasyon, çalışma planlarının aksaklık yaşanmadan işlenebilmesini sağlamaktadır.

Mühendis: Şirketin faaliyet gösterdiği bölümlerde proje takibinden sorumludur.

Ambar Şefi: Şirketin ambarında görev alır ve giriş çıkışlardan sorumludur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu