Bilgi Arşivi

Çelik Motor İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Çelik Motor İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Çelik Motor İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Çelik Motor İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Çelik Motor İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Çelik Motor’da çalışmak isteyenlere müjde! Çelik Motor iş ilanları, iş başvurusu, Çelik Motor işçi alımı haberleri makalemizde.

Çelik Motor, Türkiye’nin en köklü otomotiv şirketi olmaktadır. 2020 senesinde sektördeki 60. yılını kutlayan Çelik Motor, Anadolu Grup adı altında bulunan bir firmadır.

Pek çok önemli şirketin sevkiyatcılığını üstlenen Çelik Motor, yaptığı satışlarla hem distribütörlüğünü yaptığı firmaları hem de kendi adını yükseltmiştir.

Pek çok öncü otomotiv markasının Türkiye’ye getirilmesinde büyük bir rol oynayan Çelik Motor, şimdilerde KIA markasının distribütörlüğünü de yapmaktadır. 

Çelik Motor Güncel İş İlanları

Çelik Motor, hizmetlerini her geçen gün büyütmektedir. Durumlar bu şekilde idrak edince, şirketin bazı alanlarda daha fazla personele ihtiyacı olmaktadır.

Çelik Motor, personel açıklarının giderilmesi için iş ilanları oluşturan ve başvuru kabul etmektedir. Çelik Motor resmi web adresinde bulunan “İnsan Kaynakları” sekmesine göz atarak daha fazla bilgi alabilmeniz olabilecekdür. 

Çelik Motor iş ilanlarını kontrol etmek için eleman.net veya kariyer.net gibi ilan paylaşan sitelere inceleyebilirsiniz.

Bu sitelerdeki ilanlar, personel alımları gerçekleştirildiği zaman kapatılmakta ve bir sonraki ihtiyaca göre tekrar açılmaktadır.  

Çelik Motor İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çelik Motor iş başvurusunda bulunmak isteyenler, hem Çelik Motor web sitesini hem de kariyer.net platformunu tercih edebilmektedir.

Çelik Motor resmi internet sitesinden yapılacak başvurularda “İnsan Kaynakları” sayfasına ulaşmanız ve sitede bulunan adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Kariyer.net üzerinden yapılacak başvurularda ise, başvuru yapmak istediğiniz Çelik Motor ilanına tıklayarak CV gönderimi uygulayabilirsiniz.

Yaptığınız başvuruların tamamı, Çelik Motor yetkilerine gönderilecek ve incelemeye alınacaktır. 

Çelik Motor İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Distribütör firmaları, birden fazla alanda personele ihtiyaç duymaktadır. Çelik Motor, en kapsamlı otomotiv sevkiyatcılarından olduğu için adı altında değişik birimlerde personel görev almaktadır.

Bu firmada çalışabilmek için başvuru yapabileceğiniz pozisyonlardan bazıları şu biçimdedir:

  • KIA Bayi Satış Müdürü
  • İkinciyeni.com Fiyatlandırma Yöneticisi
  • KIA Bayi Satış Danışmanı
  • İş Geliştirme ve Proje Sorumlusu
  • Garenta Satış Sorumlusu
  • Moov By Garenta Marka Müdürü
  • KIA Bayi Geliştirme Sorumlusu

Çelik Motor şifrketindaki personel gereksinimlerini görüntülemek ve kendinize en uygun pozisyon veya pozisyonları bulmak için iş ilanlarını düzenli olarak takip etmeniz önerilmektedir. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu