Bilgi Arşivi

Çelebi Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Çelebi Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Çelebi Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Çelebi Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Çelebi Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Çelebi Holding’de çalışmak isteyenlere müjde! Çelebi Holding iş ilanları, iş başvurusu, Çelebi Holding işçi alımı haberleri makalemizde.

Çelebi Holding ülkemizde uzun yıllarden beri ülkemizde hizmet vermektedir. 2014 yılı sonrasında kargo ve antrepo işletmeciliği, gıda, liman işletmeciliği havacılık sektöründe yer hizmetleri gibi alanlarda kendini geliştirmiştir.

Çelebi Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuÇelebi Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Çelebi Holding Güncel İş İlanları

Çelebi Holding, resmi sitesi üzerinde İnsan Kaynakları linki bulundurur. Burası aracılığıyla şirketin İnsan Kaynakları politikası görülür. Çelebi Hava Servisi kapsamı içinde kariyer.net üzerinde ilanlar mevcuttur. 

Çelebi Holding, her çalışanın sosyal hakkına değer verir. Çalışma saatleri ve koşulları, bi hayli iyidir. Yemek ve yol gibi sosyal haklar da tatmin edici düzeydir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Procurement Specialist İstanbul (Tümü)
2 İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.)
3 İş Zekası ve Veritabanı Uzmanı İstanbul(Avr.)
4 İnşaat Teknikeri İstanbul(Avr.)

Çelebi Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çelebi Hava Servisi ilanlarına başvurmak isteyen adayların, ilk kez kariyer.net üzerinde bir profilleri olması gerekir. Ardından giriş yapılmalı ve CV güncellenmelidir. Eğer değişen bilgi ve tecrübeler varsa değişiklikler yapılarak, kaydedilmelidir.

Eğer profiliniz yoksa bir tane üyelik hesabı açarak, özgeçmiş meydana getirilmelidir. Ardından da söz konusu ilana başvuru yapılabilir. Gerçekleştirilen başvurular, alakalı yetkililer aracılığıyla değerlendirilecektir. Daha sonra ise iletişim sağlanıp, gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Dolayısıyla adayların beklemesi yeterli gelmektedir.

CV’nizi yetersiz veya hatalı doldurmuşsanız, bu esnada geri dönüş almanızı zorlaştırır. Dolayısıyla adaylar, tüm ayrıntılarını düzgün biçimde doldurmalıdır.

Çelebi Holding İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Holding ve şirketler gruplarında çalışanlar, bazı alanlarına göre şöyledir;

 1. İnsan Kaynakları
 2. Yönetim
 3. Finans
 4. Bilgi İşlem
 5. Muhasebe

Personellerin mezun oldukları bölümlerden bazıları ise şöyledir;

 1. İşletme  – İngilizce
 2. Hukuk
 3. Endüstri Mühendisliği
 4. İktisat
 5. İşletme

Çelebi Hava Servisi kapsamı içinde açılan ve adayların başvuru yapabileceği ilanlar şunlardan oluşmaktadır;

 1. Köprü Bakım Onarım Teknisyeni – Elektrik
 2. Köprü Bakım Onarım Teknisyeni – Mekanik
 3. Elektrik Teknisyeni
 4. Muhasebe Uzmanı 

Muhasebe uzmanı, şirkete ait muhasebe sürecini yasal mevzuatlar kapsamı içinde kayıt, takip ve kontrol gibi görevlere sahiptir.

Elektrik teknisyeni, istasyon kapsamı içinde mevcut araç ile ekipmanların, elektrik ile çalışma gösteren parçaların çalışır ve bakımlı olmasını sağlar.

Diğer pozisyonlar farklı iş tanımlarına sahip olup, bu pozisyonlar geniş bir tanıma ve görev-sorumluluğa sahiptir. Adaylar başvuru öncesinde inceleme yapmalıdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu