Bilgi Arşivi

Çelebi Havacılık İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Çelebi Havacılık İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Çelebi Havacılık İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Çelebi Havacılık İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Çelebi Havacılık İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Çelebi Havacılık iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Ülkemizin ilk havacılık hizmet sağlayıcı şifrketi olarak 1958 senesinde kurulan şirket, bi hayli hızlı ve kuvvetli bir büyüme göstermesi ile tüm iştirakler tek bir çatı altında toplanarak Çelebi Holding kurulmuştur.

Havacılık sektöründe yer hizmetleri, kargo ve antrepo, köprü operasyonu ve Lounge hizmeti gibi çeşitli alanlarda hizmet veren şirket, 11.000’i aşkın çalışanı ile 2 kıtada 5 ülkede başarılı hizmetlerini sürdürmektedir.

55 yılı aşkın tecrübesi ile 36 farklı havaalanında en iyi kalite standartlarını yakalaması, mutlak müşteri tatminiyeti ilkesi ve arkasına aldığı kurumsal güç ile ülkemizden çıkan önder global markalardan biri olma özelliğini taşır.

Çelebi Havacılık İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuÇelebi Havacılık İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Çelebi Havacılık İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Havacılık sektörünün ülkemizdeki ve Avrupa’daki önder markalarından birisi olan Çelebi, daha bi hayli hızlı ve kaliteli hizmet verme amacına ek olarak daha çok havaalanına ulaşmak istemesi ile personel alımlarına aralıksız sürdürmektedir.

Farklı sektörlerden fazla sayıda işçi alımı gerçekleştiren şirket, bu bağlamda kariyer.net adresi üzerinden iş başvurularını kabul etmektedir.

Çelebi’nin kariyer.net adresinde bulunan 10’a yakın iş ilanlarına başvuruda bulunmak için bi hayli basit iki adım bulunmakta.

Bu adımlardan birincisi eğer öncedenden sahip değilseniz yeni bir hesap oluşturmak, ikinci ve adım ise hesabınızı oluşturduktan sonra güncel bilgi ve tecrübelerinizi detaylıca içeren ve özenle hazırlanmış bir özgeçmişi oluşturduğunuz bu hesaba eklemek.

Siteye kayıt olmak için ilk adım sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklamak ve detaylarınızi girerek üyelik işlemlerini tamamlamak. Dilerseniz kariyer.net adresine Facebook üzerinden de basit bir şekilde  kayıt olabilirsiniz.

Çelebi bunun yanı sıra son senelerde ülkemizde bi hayli popüler hale gelen kariyer platformlarından bir tanesi olan LinledIn üzerinden de iş başvuru kabul etmektedir.

Sadece bir hesap açık üyelik hesabınızı yeterli bir biçimde doldurarak bu platform aracılığı ile yayımlanan ilanlara da müracaat edebilirsiniz.

Kariyer.net adresinde bulunan 10’a yakın ilanı sıra sıra gezerek vakit kaybetmenize gerek kalmadan aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olan tablo ve linkleri tercih ederek sorunsuz bir biçimde tüm iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Çelebi Havacılık İş İlanları

Bilhassa havacılık gibi prestijli bir sektörde birden fazla kariyer fırsatı barındıran Çelebi,  bunun yanı sıra adaylarına bu sektöre yakışır bir biçimde bir çok hak ve özgürlük sağlamaktadır.

Tüm bunlarla alakalı ayrıntılı bilgiyi şirketin resmi internet sitesinde bulunan İnsan Kaynakları Sayfası aracılığı ile basit bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Çelebili havacılık ile alakalı tüm personel alım ilanlarına sürekli olarak olarak güncel tuttuğumuz sayfamız aracılığı ile kolay bir biçimde ulaşmak ve yayımda olan tüm ilanları tek bir sayfa üzerinden sorunsuz bir biçimde incelemek için sitemizi takibe almayı unutmayın.

NoPozisyonlarLokasyon
1İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı (Antalya)Antalya
2Yolcu Hizmetleri Memuru – Part Time (Çorlu)Tekirdağ
3Teknik ve İdari İşler Memuru (İzmir)İzmir
4Harekat MemuruTrabzon
5Yolcu Hizmetleri Memuru -(İstanbul Havalimanı)İstanbul(Avr.)
6Elektrik Teknisyeni (Sabiha Gökçen)İstanbul(Asya)
7Yolcu Hizmetleri MemuruErzurum
8Yönetim Destek Uzman Yardımcısıİstanbul(Avr.)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu