Bilgi Arşivi

Çekirge Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Çekirge Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Çekirge Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Çekirge Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Çekirge Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Çekirge Devlet Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

1961 senesinde 65 yataklı olarak tek bir binada hizmet vermeye başlayan kurum, 1967 senesinden bu yana SSK Hastanesi adı ile Altıparmak Stadyumu karşısındaki 100 yataklı binasında hizmete devam etmiştir.

2005 senesinde 5283 sayılı yasa ile Sağlık Bakanlığı’na devrolmuş ve Bursa Çekirge Devlet Hastanesi adını almıştır.  2019 senesinde çeşitli ek binaların tamamlanması ile Semt Poliklinikleri ve ruh sağlığı merkezlerinin de hastane bünyesine katılması ile toplamda 535 yatak kapasitesiyle Bursa merkezde hizmetlerini sürdürmektedir.

Çekirge Devlet Hastanesi İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuÇekirge Devlet Hastanesi İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Çekirge Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hastane,  işçi alımı yapabileceği çok sayıda pozisyona sahiptir. Hizmetli,  güvenlik görevlisi, hemşire ve doktor gibi çok sayıda meslek gruplarına iş imkânı sağlamaktadır.

Bu personel alımları hastanenin ihtiyaçları ışığında farklı zamanlarda devlet ‘in belirlemiş olduğu kaynaklar aracılığıyla yapılmaktadır.

İşçi alımları belirli bir zamanda yapılmadığından iş başvurusu yapmak isteyen adayların bu ilanlarını sürekli olarak olarak takip etmesi ve kendilerine en uygun ilanı bulmaları gerekmektedir.

Kurumun iş ilanları İŞKUR, Resmî Gazete ve ilan.gov.tr adresleri üzerinden yayımlanmaktadır. Dolayısı ile adayların bu adresleri aralıklı olarak takip etmeleri personel alım dönemlerini kaçırmamaları için mühimdir.

Çekirge Devlet Hastanesi İş İlanları

Hastane adı altında kadrolu yahut anlaşmali olarak çok sayıda işçi alımı gerçekleştirmektedir. 657 Sayılı Kanun’un 4/B bendine göre anlaşmali personel alımlarda adaylardan istenen tüm belge ve gereklilikler yayımlanan ilanlarda belirtilmekte olup, adayların başvuru yapmadan önce alakalı yasayı ve ilan detaylarını dikkatli bir biçimde okumaları gerekmektedir.

Kurum bunun yanı sıra bir kamu kuruluşu olması sebebiyle belirli pozisyonlar için adaylardan KPSS puanı gibi bazı isteklerde bulunabilir.

Bu bağlamda ilanları takip ederek, istenen gereklilikleri önceden yerine getirmek işe alım sürecinde büyük avantaj yarayacak ve alım dönemlerini kaçırmanıza engel olacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu