Müşteri Hizmetleri

CDR Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

CDR Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde CDR Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. CDR Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

CDR Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

CDR Home çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde CDR Home müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden CDR Home şikayet hattına ulaşabilirsiniz. CDR Home müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

CDR Home Çağrı Merkezi Numarası

Evlerimizde tercih ettiğimiz kumaş aksanlı ürünler zamanla deforme olabilmektedir. Lekelenmesi veya yırtılması da söz konusudur. Özellikle çocuklu aileler açık renkli koltuklara sahipse onların lekelenmesinden fazla korkarlar. Devamlı salonu kullanan bireyler de koltuk veya sandalye kumaşlarının yırtılmasından ve eski gibi görünmesinden şikayetçi olurlar. O yüzden koltuk ve sandalyelerinizde kılıf tercih ederek bu poblemlerin üstesinden gelebilirsiniz. Hem de odanızda şık bir görüntü oluşturmak diğer aksesuarlarla uyumlu rengi yakalamak bu kılıflarla olabilecekdür. Kullanımı kolay olması, yıkanabilir olması da kılıfları tercih etmenizdeki diğer etkenler içinde bulunmaktadır. CDR Home 2015 senesinde kurulmuş olan bir firmadır. Ev tekstil ürünleri içinde olan koltuk ve sandalye kılıfı üretmektedir. Ev tekstil sektöründe adını da duyurmuştur. Modaya uygun, yeniliklere açık olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Tecrübesi ve işinde uzman ekibiyle birlikte senelerdan beri çalışmalarını sürdürmektedir. İstek, dilek ve önerileriniz için çağrı merkezini arayarak görüşme sağlayabilirsiniz.

CDR Home çağrı merkezi numarası 0542 125 34 07 nolu telefondan varabilirsiniz.

CDR Home Müşteri Hizmetleri Numarası

CDR Home, uygun fiyatlarla en iyisini ve en güzelini üyelerine sağlamaktadır. Koltuk kılıfları %100 pamuklu kumaştan üretilmiştir. 3+2+1+1 modele sahip takımlarınız varsa şirketin üretmiş olduğu kılıflara bakarak seçim uygulayabilirsiniz. Köşe koltuk takımı, berjerli koltuk takımı, kadife, petikare, kolsuz koltuk kılıfları için de inceleme uygulayabilirsiniz. İstediğiniz renklerde olanlarına sahip olarak evinizin dekorasyonu ile bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Sandalye kılıfı seçenekleri içinde bir çok renk her model sandalyeye uyumlu olarak üretilmiştir. Ayrıca düşük fiyatlı ürün seçmek isteğe göre seri sonu ürünlerini de inceleyebilirsiniz. Ödemlerinizi kredi kartıyla yapabileceğiniz gibi; kapıda ödeme avantajından da faydalanabilirsiniz. Hatalı veya sorunlu olduğunu düşündüğünüz ürünlerde değişim hakkına da sahipsiniz. Müşteri hizmetleri ile bağlantıya geçecek olan bireyler canlı destek hattı, whatsapp hattı ve diğer sosyal platform hesapları üzerinden müşteri temsilcileri ile bağlantı kurabilirler.

CDR Home müşteri hizmetleri numarası 0542 125 34 07 nolu telefondan varabilirsiniz.

CDR Home Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

CDR Home ürünleri ile evinizi göz alıcı bir hale getirmeniz olabilecekdür. Kılıflardan başka modern halılarla da evinizi güzelleştirebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgiler şirketin internet sitesinde mevcuttur. Direkt bağlantı kurmak isteyenler 0542 125 34 07 numara ile iletişime geçebilirler.

CDR Home müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0542 125 34 07 nolu telefondan varabilirsiniz.

CDR Home Şikayet Hattı

CDR Home ürünlerinden şikayetçi olanlar firmayı arayarak veya sosyal platform hesaplarından bağlantı kurarak şikayetçi olduğu konuları dile getirebilirler. Yapılan şikayetler değerlendirilecek ve giderilecektir.

CDR Home şikayet hattı 0542 125 34 07 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan CDR Home müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri CDR Home şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

CDR Home Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0542 125 34 07

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. CDR Home çağrı merkezi numarasına 0542 125 34 07 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİSİ

E-Posta Adresi : [email protected]
Telefon İrtibat No : +905421253407

Arama Kelimeleri: CDR Home iletişim bilgileri, CDR Home telefon no, CDR Home irtibat tel, CDR Home canlı destek, CDR Home müşteri temsilcisi, CDR Home şikayet hattı, CDR Home müşteri hizmetleri numarası, CDR Home çağrı merkezi numarası, CDR Home iletişim numarası, CDR Home çağrı merkezi, CDR Home müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu