Gündem

ÇAYKUR kura sonuçları 2022 İsim Listesi

ÇAYKUR’un Artvin, Giresun, Rize ve Trabzon’da bulunan yaş çay fabrikalarında görevlendirecek geçici işçiler için 29 Mart Salı günü gerçekleştirilecek kura çekiminin sonrasında belirlenecek. Canlı yayında tamamlanacak olan kura çekiminin yaklaşmasıyla beraber kura çekimini dört gözle bekleyen vatandaşlar, arama motorlarında “ÇAYKUR kura çekimi ne zaman?”, “ÇAYKUR kura çekimi hangi kanalda?” ve ÇAYKUR kura çekimi isim listesi belli oldu mu?” gibi sorulara cevap arıyorlar. İşte ÇAYKUR kura çekimiyle alakalı tüm bilgiler…

ÇAYKUR KURA SONUÇLARI LİSTESİ

ÇAYKUR KURA ÇEKİMİ NE ZAMAN?

ÇAYKUR kura sonuçları 2022 İsim Listesi, ÇAYKUR işçi alımı kura çekimi 29 Mart Salı günü gerçekleştirilecek. Rize, Trabzon, Artvin ve Giresun illerinde işe alınacak geçici işçiler, 29 Mart 2022 Salı günü saat 10.00’da Rize Gençlik Merkezi Konferans Salonunda İŞKUR nihai listeleri esas alınarak noter tarafından yapılacak olan kura çekimiyle belirlenecektir. İşe girmeye hak kazanan işçiler istedikleri işyerine 2022 yılı yaş çay kampanyası açılışından bu yana işe başlatılacak; başvuru koşullarını taşımayan, işe başlamayan yahut istenen belgeleri zamanı içinde ibraz edemeyenlerin yerine yine noter kura sıralamasında tespit edilen yedek listedeki sıralamaya göre işyerine tahsis edilen sayı kadar işçinin işe başlaması sağlanacaktır.
Trabzon, Rize, Giresun ve Artvin illerinde yaş çay fabrikalarına alınacak geçiçi işçiler, 29 Mart Salı günü saat 10.00’da yapıldı. Rize Gençlik Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirilecek ÇAYKUR kura çekimi, noter tarafından gerçekleştirilecek.

SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu