Başvurular

Çaykur işletmeleri 50 yaş sınırlı 500 personel alımı yapacak 2022

Çaykur işletmeleri 50 yaş sınırlı 500 işçi alımı yapacak 2022, iş başvuruları bölümünde Çaykur işletmeleri 50 yaş sınırlı 500 işçi alımı yapacak ile ilgili bilgi aktaracağız. Çaykur işletmeleri 50 yaş sınırlı 500 işçi alımı yapacak ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Çaykur işletmeleri 50 yaş sınırlı 500 işçi alımı yapacak

Karadeniz’de yeni işçi alımı için Çay İşletmeleri Müdürlüğü 500 işçi alımı için açıklama paylaşımı yaptı. Yayınlanan ilan ile müdürlük Rize, Trabzon, Artvin, Giresun’daki yaş çay fabrikalarına 500 geçici olarak çalıştırılacak işçi alımı yapılacağı ilan edildi.

Çay eksperi ikiyüz kişi alınacak

ÇAYKUR bünyesine çay eksperi iki yüz kişi alımı yapılacak ve adayların önlisans çay eksperliği yada çay tarımı ve işletme teknolojisi mezunu olmaları, geçen sene yapılan KPSS P93 puanı 60 ve üzerinde olması şartları bulunmaktadır.

İlkokul mezunu üçyüz işçi alınacak

Rize, Trabzon, Artvin, Giresun Yaş çay fabrikalarında çalıştırılacak 300 işçi alınacak. Adayların;

18 ile 50 yaş aralığında bulunması,

Adayların erkek olması,

En az ilkokul mezunu olması,

Başvuracak adayların müracaat edecekleri fabrikanın olduğu il yahut ilçelerinde ikamet etme şartı bulunmakta.

Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak

Çaykur işçi alımı işçi adaylarının 22 Mart 2021 ve 26 Mart 2021 tarihleri içinde başvurularını İŞKUR il ve ilçe müdürlükleri kanalıyla İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapmaları gerekmekte.

ay-fabrika1.jpg

Çay eksperi başvuruları Cumhuriyet Çay Fabrikası ilanına başvuracak ve işe kabul gören personeller Rize, Trabzon, Artvin ve Giresun illerine sevkiyatı yapılacak.

Alınacak 300 işçi adayları için 12 Nisan 2021 günü Rize Yenişehir kapalı spor salonunda noter huzurunda kura çekimi yapılacak.

İşe başvuru yapacak adayların kesinlikle ÇAYKUR genel müdürlüğüne ve fabrikalara yapılacak iş başvuruları kabul edilmeyecek başvurular yalnızca İŞKUR üzerinden yapılacak.

ÇAYKUR ilanı

Hangi ile ne kadar kişi alınacak listeyi inceleyebilirsiniz.

aykur-dagitim.jpg

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu