Müşteri Hizmetleri

Casper Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Casper Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Casper Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Casper Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Casper Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Casper çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Casper müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Casper şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Casper müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Türkiye’de teknoloji hususunda bi hayli başarılı ürünler üreterek Türkiye’nin mühim bir teknoloji şifrketi haline gelmiştir Casper. Özellikle laptop ve cep telefonu başta olmak üzere kalite ürünler çıkararak üyelerine kaliteli ürünler sergilemeyi başarmıştır.

Casper Çağrı Merkezi Numarası

1991 senesinde faaliyete başlayan ve Türkiye’ teknoloji markalarından birisi olan Casper, üç bilgisayar mühendisi aracılığıyla kurulmuştur. Casper Avrupa ve Orta Doğu da bulunan en büyük bilgisayar üretim tesisine sahiptir. Tesis büyüklüğü 34.500 metrekaredir. Casper, 417 çalışanı ile birlikte yılda 1 milyon adet bilgisayar üreterek faaliyetine devam etmektedir. Ürünlerin tasarımları ve ürünler için yapılan Ar&Ge çalışmalarının hepsini şirketin kendi mühendisleri yürütmektedir. Casper, müşterileri ön planda tutan bir firma olması sebebiyle müşteriler için her daim en uygun çözümleri ve satış sonrası vereceği desteği merkezde tutar. Çalışanlar kendi aralarında ve müşterileri ile derin bir bağ kurarlar.  Ürünlerini üretirken bir çok ilkeye bağlı kalmaktadır. Bu ilkeler; Yenilikçilik, dürüstlük, güvenilirlik, disiplin ve kalitedir.

Şirketin mühendisleri çok çalışarak üyelerine kaliteli ürünler sunma olgusuna odaklanmışlardır. Bu nedenle malzeme ve işçiliğe kadar her detay ile sıra sıra ilgilenirler. Ürünler üretim esnasında, üretildikten sonra ve müşteriyle buluşturmadan önce çeşitli dayanıklılık, hız ve performans testlerinden geçirilir bu etaptan sonra müşteriler ile buluşturulur.

Casper Müşteri Hizmetleri Numarası

Casper müşteri bağlılığı yaratmak için çaba sarf eden bir firmadır. Bu bağlılığı ise müşterilerin yanında olarak onlar bir sorun ile karşı karşıya geldikları takdirde yardımcı olarak sağlamaktadır. Müşterilerin ürün ve alınan hizmetin değeri ile alakalı yaşadığı bir problemde yahut danışmak istediği herhangi bir konu olması halinde Casper Çağrı Merkezini arayarak destek isteyebilir. Aynı zamanda sitede canlı destek hizmetleri de bulunmaktadır.

Casper Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Casper yalnızca ürünlerin satışına değil satış sonrası üyelerine sağladığı hizmetlere de önem veren bir firmadır. Bu nedenle müşteri hizmetleri desteği ile her daim müşterilerin yanında olmaktadır. Casper Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 0850 250 77 77 numaralı hat üzerinden direk varabilirsiniz. Sitede bulunan Canlı Servis Desteği ile de sorununizi halledebilirsiniz.

Casper Şikayet Hattı

Casper ürünler veya sunduğu hizmetler aracılığıyla bir çok kesime hitap eden bir teknoloji markasıdır. İsteyeceği en son şey üyelerinin ürün yahut hizmetlerden tatmin kalmaması ve beklentinin altında kalan bir durum ile karşılaşmalarıdır. Bu bağlamda Casper Şikayet Hattı oluşturulmuş ve müşterilerin herhangi bir hizmet ile alakalı şikayet yahut görüşü olması halinde o hatta yönlendirilmesi sağlanmıştır.

Casper üyelerine daha iyi hizmet verebilmek için hafta içi ve hafta sonu sabah 08:30 da akşam 18:00 e kadar ulaşabileceğiniz Casper çağrı merkezi birimini kurmuştur.

Casper müşteri hizmetleri için Casper iletişim 444 lü numarası yerine 0850 ile başlayan numarası bulunmaktadır. Aşağıda yazılı olan Casper iletişim no dan çağrı merkezine varabilirsiniz.

Casper Çağrı Merkezi İletişim Numarası:
0 850 250 77 77

Telefon yerine internetten üzerinden form doldurarak da aşağıdaki linkten müşteri hizmetlerine varabilirsiniz.

Casper İletişim Formu

Arama Kelimeleri: casper iletişim bilgileri, casper telefon no, casper irtibat tel, casper canlı destek, casper müşteri temsilcisi, casper şikayet hattı, casper müşteri hizmetleri, casper müşteri hizmetleri numarası, casper çağrı merkezi numarası, casper iletişim numarası, casper çağrı merkezi, casper müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu