Müşteri Hizmetleri

Carrefour Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Carrefour Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Carrefour Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Carrefour Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Carrefour Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Carrefour modern perakendeciliğin temelini atarak Fransa’da 1963 senesinde kurulmuştur. Hızla başarı merdivenlerini tırmanan Carrefour 29 ülkeye yayılmıştır. 12000’den fazla mağaza açarak alışveriş sektöründe büyük bir pazar edinmiştir. Zamanla Avrupa’da en fazla tercih edilen marketlerden biri durumuna gelen Carrefour yıllık ortalama 2 milyar birinin alışveriş için tercihi haline gelmiştir. Türkiye pazarına da giriş yapan Carrefour kaliteli, uygun ve müşteri tatminiyetini temel prensip edinerek hizmet verme yolunda hızla ilerlemiştir.  Türkiye pazarına 1993 senesinde giriş yapan Carrefour 1996 senesinde Sabancı Holding ile birleşerek büyük bir güç elde etti. Hızla gelişen Carrefour, İsmar Marketler Zinciri, 1e1 Marketler ve Kiler Marketler’i bünyesine katarak Türkiye piyasasında büyük bir yer edindi. Carrefour şuanda 600’ün üzerinde mağazası ve 10000’in üzerinde çalışanıyla Türkiye’de hizmet vermeye devam etmektedir.

CarrefourSa yalnızca market alanında değil birden çok alanda projelerde yer alarak Türkiye’de mühim başarılara imza atmıştır. Carrefour 5 Aralık 2017 tarihinde 11 mağazasını Migros’a satmasına rağmen diğer mağazalarında hizmete devam etmektedir. Temiz, titiz ve müşteri tatminiyetini ön planda tutarak üyelerine uygun fiyattan kaliteli ürün satan Carrefour, müşteriler aracılığıyla en fazla tercih edilen alışveriş marketlerinden biri haline gelmiştir.

Carrefour’un 444’lü çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaradan arayarak ürünler ile ilgili bilgi alabilir; mağazalar, ürünler ve çalışanlarla alakalı istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden Carrefour ile alakalı düşüncelerinizi ve tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Carrefour Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 10 00

Arama Kelimeleri: Carrefour çağrı merkezi, Carrefour iletişim, Carrefour müşteri hizmetleri, Carrefour şikayet var, Carrefour irtibat tel, Carrefour şikayet hattı, Carrefour telefon numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu