Müşteri Hizmetleri

Çarkıfelek Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Çarkıfelek Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Çarkıfelek Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Çarkıfelek Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası yazımızın detayları..

Çarkıfelek Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Çarkıfelek çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde çarkıfelek whatsapp numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Çarkıfelek, 1975 senesinden bu yana Türk televizyon ekranlarında olan en tanınan ve ülkemizin ilk yarışma programı niteliğini taşımaktadır. Çarkıfelek, Mehmet Ali Erbil’in sunuculuğunu yapması ile bi hayli çok tanınmıştır. Zaman zaman ekranlara veda etse de sürekli olarak yayına giren bir yarışma programıdır. Toplam 43 sezondur ekranlardadır. 2017 senesinin Haziran ayından bu yana Star TV ekranlarında seyredenleriyle buluşmaktadır.

Uzun bir aradan sonra Kanal D ekranlarında tekrardan seyirci ile buluşan program artık yeni bir sunucu ile sunulmaktadır. Başvuru yaparak sizlerde bu yarışmada yer alabileceğiniz gibi yine bunu gerçekleştirebilmeniz için başvuru formu linkine de sayfamız üzerinden varabilirsiniz.

Çarkıfelek Telefon Numarası

Çarkıfelek’e bir çok ünlü sanatçı yarışmacı olarak katılmakta, yarışmacı olmak isteyen seyredenler de yarışmacı olarak katılabilmektedir. Yarışmacılarına onlarca armağan veren Çarkıfelek’in büyük ödülü arabadır. Uzun bir ara verildikten sonra program Onur Büyüktopçu’nun sunumu ile tekrar ekran başında seyircileri ile buluşan program bi hayli beğenilmektedir.

Her geçen gün daha fazla seyirci kitlenin bunun yanında katılımcı başvurusu ile talep gören program bir çok firma aracılığıyla sponsor edilmek istenmektedir. Çarkı çevirerek yarışmacıların harf alıp yazılı olanı bulması üzerine kurulu olan program bir çok ödül ile yarışmanın heyecanını arttırmaktadır.

Çarkıfelek Başvuru Formu

Çarkıfelek programına katılmak, yarışmada sizde yarışmak isteğe göre aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla başvuru formunu doldurabilir, başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Çarkıfelek Başvuru Formu

Arama Kelimeleri: çarkıfelek iletişim bilgileri, çarkıfelek telefon no, çarkıfelek irtibat tel, çarkıfelek canlı destek, çarkıfelek müşteri temsilcisi, çarkıfelek şikayet hattı, çarkıfelek yetkili servis numarası, çarkıfelek çağrı merkezi numarası, çarkıfelek whatsapp hattı, çarkıfelek başvuru formu, çarkıfelek seyirci temsilcisi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu