Başvurular

Çanpaş Çankaya Belediyesi İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Çanpaş Çankaya Belediyesi İnsan Kaynakları İş Başvurusu, kamu ve özel iş başvuruları bölümümüzde Çanpaş Çankaya Belediyesi İş Başvurusu ile ilgili detay vermek istedik.. Çanpaş Çankaya Belediyesi İş Başvurusu ile alakalı ayrıntıları makalemizde bulacaksınız.

Çanpaş Çankaya Belediyesi Personel Alımı Başvurusu

Çanpaş Çankaya belediyesi, Çanpaş Çankaya belediyesi iş başvurusu, Çankaya belediyesi KPSS’siz işçi alımı ve işçi alımı ile ilgili detaylı bilgiler yazımızın devamında bulunmaktadır. Çanpaş A.Ş., Çankaya Belediyesi aracılığıyla kurulmuş bir firmadır. Çanpaş yılın belirdi dönemlerinde iş ilanları yayınlayarak iş başvurularını kabul etmektedir.

Çanpaş şifrketi Çankaya belediyesi sorumluluğundaki bölgelerde park, kavşak, bahçe, ve orta refüj gibi yerlerin yapılması ve düzenlenmesinden sorumludur. Aynı zamanda sokakların park gibi yeşil alanların düzenli bir biçimde bakımının yapılması ve düzeninin muhafaza edilmesi için çalışmalar yürütmektedir. Bu anlamda Çanpaş Çankaya belediyesi için bi hayli önemli bir şirkettir.

Çanpaş Çankaya Belediyesi Personel Alımı

Çankaya Belediyesi aracılığıyla yayına giren iş ilanında çeşitli pozisyonlara KPSS şartı aranmadan kadrolu işçi alımı yapıldığını dile getirdi. İŞKUR kurum dışı işçi alımı iş ilanlarında yayına giren bilgiye göre  büro personeli, peyzajcı, halkla ilişkiler görevlisi, muhasebeci, çocuk gelişimcisi ve idari işler personeli alımı yapılacağı ilan edildi.

Çanpaş Çankaya belediyesi iş başvurusu ilanında alınacak personel sayısı ve pozisyon ile ilgili bilgi verilmiştir. Yazımızın devamında bu bilgileri bulacaksınız. İş başvurusu için son başvuru tarihi 23.02.2021’dir.

Alınacak Personel Sayısı ve Aranan Şartlar

  1. Üniversitelerin Peyzaj Programı Bölümü lisans mezunu AutoVAD, Grafik ve Web tasarımı belgelerine sahip Peyzajcı,
  2. Ön lisans mezunu İngilizce Bilgisayarlı Muhasebe belgelerine sahip satış ve reklam alanlarında işinde uzman halkla ilişkiler görevlisi 1 kişi,
  3. En az lisans mezunu büro personeli 1 kişi,
  4. En az ön lisans mezunu büro personeli 2 kişi,
  5. En az lisans mezunu, Serbest muhasebeci mali müşavirlik ruhsatına sahip muhasebeci 1 kişi,
  6. Üniversitelerin ön lisans çocuk gelişimi mezunu çocuk gelişimi personeli 1 kişi,
  7. Üniversitelerin ön lisans muhasebe bölümü mezunu idari işler ve muhasebe personeli 1 kişi

Çankaya Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Çankaya belediyesi ilanlarında başvurunun nasıl yapılacağı ile ilgili bilgi verilmemiştir. Lakin aşağıda bulunan iletişim bilgilerinden detaylı bilgi edinebilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İletişim Hattı : 444 75 87
Telefon: (0312) 431 03 28
Faks: (0 312) 431 03 40
e-posta: [email protected]
Adres: Sağlık Sok. No:1 Sıhhıye ANKARA

ÇANKAYA BELEDİYESİ İŞ BAŞVURUSU DETAYLARI

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu