Müşteri Hizmetleri

Canpark AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Canpark AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Canpark AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Canpark AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Canpark AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Canpark AVM çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Canpark AVM müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Canpark Alışveriş Merkezi şehir hayatlarının merkezinde bulunan konumu, bunun bunun yanındalıklı olağanüstü mimari yapısı, çevresine değer katmayı başaran mağazaları ile birlikte eğlence merkezleri ile yaşamın tüm renklerini bir arada sunabilmektedir.

İstanbul Anadolu yakası üzerinde en bi hayli hızlı büyümeye devam eden Ümraniye beldesinde bulunan Canpark Alışveriş Merkezi, sahip olduğu özellikleri aracılığıyla kısa zaman zarfında hem alışverişin hem sosyalleşmenin tek adresi olarak bulunmaktadır Plazalara olan yakınlığı ile birlikte özellikle iş dünyasının merkezinde bulunan Canpark, seçkin konut projelerine yakın bir mevkide bulunmaktadır.

Canpark AVM Çağrı Merkezi Numarası

Canpark, Üsküdar Çekmeköy metro hattı üzerinde bulunan direkt bağlantısı, her iki köprüye 15 dakikalık mesafesinin yanında 2.000 araçlık otoparkı ile birlikte misafirlerine kısa bir sürede bi hayli hızlı erişilebilirlik sağlamaktadır.

40.000 m² kiralanabilir alan üzerinde yüzlerce büyük marka Canpark alışveriş merkezinde bulunmaktadır. Özellikle genç bireylerin buluşma noktası olarak bulunan Canpark Alışveriş Merkezi’nde dünyanın en kaliteli ismi olarak Amf markası altında 8 hat bowling salonu bulunmaktadır. Bunun yanında Anadolu Yakası’nın dolby atmos sistemi bulunan sinema salonu ve 2.000 m² çocuk oyun alanı bulunmaktadır. Canpark açıldığı günden bu yana farklı etkinlikler, keyifli ve eğitici çocuk aktiviteleri aracılığıyla ziyaretçilerini mutlu etmektedir. Canpark AVM müşteri hizmetleri numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Sektöründe değişiklik yaratmayı başararak kalıcı üstünlük sağlamayı amaç edinen Canpark alışveriş merkezi ziyaretçilerine her anlamda özgün yaşam alanı oluşturmayı başaran, kiracılarını iş ortağı kabul etmeyi başaran, değer yaratan, personeline ilham vermeyi başaran, bölgesi ve ülkesi ile bir araya gelen bir alışveriş merkezi olarak bulunmaktadır. Perakende sektörü içinde Canpark alışveriş merkezi hizmet değerini sürekli olarak olarak daha da ilerletmeye devam ederek ziyaretçi talep ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilmektedir.

Canpark AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 55 82

Canpark Mail Adresi
[email protected]

Arama Kelimeleri: canpark çağrı merkezi, canpark iletişim, canpark müşteri hizmetleri, canpark müşteri hizmetleri numarası, canpark telefon numarası, canpark irtibat tel, canpark şikayet, canpark şikayet var, canpark mail adresi, Canpark AVM çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu