Başvurular

Çankırı Belediye Zabıta Memuru Alım Başvurusu 25-27 Ağustos 2022

Çankırı Belediye Zabıta Memuru Alım Başvurusu 25-27 Ağustos 2022, iş başvuruları bölümünde Çankırı Belediye Zabıta Memuru Alım Başvurusu 25-27 Ağustos ile ilgili bilgi aktaracağız. Çankırı Belediye Zabıta Memuru Alım Başvurusu 25-27 Ağustos ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Çankırı Belediye Zabıta Memuru Alım Başvurusu 25-27 Ağustos

Kamu Kurum ve Kuruluşları kamu personeli alımı gerçekleştirilecek. Ağustos ayı personel alımları kapsamı içinde Çankırı Çardaklı Belediyesi aracılığıyla zabıta memuru alımı gerçekleştirileceği ilan edildi.

Çankırı Belediyesi Başkanlığının yayınlamış olduğu ilana göre Belediye Başkanlığı adı altında istihdam edilmek üzere 2 zabıta memuru alımı yapılacağı ilan edildi. Başvurular Türkiye genelinden alınacak.

Özel Başvuru Şartları

Erkeklerde minimum 1.67 metre, kadınlarda minimum 1.60 metre boyunda olma, boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu içinde 10 kilogramdan fazla fark bulunmaması gerekiyor. Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlardan disiplinsizlik yahut ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmama, KPSS minimum 60 puan almış olma şartları aranmaktadır.

Genel Başvuru Şartları

T.C vatandaşı olma, 18 Yaşını tamamlamış olma, askerlik ile ilişiği bulunmama, Kamusal haklarından mahrum olmayan, medeni haklarını kullanabilen, Türk ceza kanununun 53. Maddesinde gösterilen suçlardan ceza almamış yahut mahkum olmamış olma ve herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik yahut yaşlılık aylığı almıyor şartı aranmaktadır. Önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabilir.

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvuru yapacak adaylar için başvurular 25 ağustos 2021 tarihinde başvurular alınmaya ekranlara gelecek olup en geç müracaatlar 27 Ağustos tarihinde sona erecektir.

Başvuru yapacak adaylar için Zabıta memuru alınacağından boy ve kilo ölçümü yapılacağı için Nevzat Ayaz Mah. İstasyon Cd. No:33 Çardaklı Kasabası Atkaracalar/ Çankırı adresine istediğimiz belgeler ile birlikte müracaatların şahsen yapılacağı altı çizildi. Başvuru yapacak adaylar için şahsen dışında yapılacak olan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu