Müşteri Hizmetleri

Canbebe Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Canbebe Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Canbebe Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Canbebe Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Canbebe Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Canbebe çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Canbebe müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

1990 yılına gelindiği zaman Astel Kağıtçılık çiçeği burnunda bir hizmeti alanını devreye sokmuştur. Bebek bezi sektörüne başlayan, Canbebe markası sahip olduğu ürünleriyle sektörün ilk üreticilerinden bir tanesi olarak bulunmaktadır. Daha sonra ise bebek kozmetik ürünleri ile birlikte ıslak temizlik havlusu serileriyle ürün alanını daha da genişletmeyi başararak Canbebe, yalnızca bebek bezinde değil, bebek bakımı hususunda söz sahibi markalar içinde bulunmaktadır. Bebek bezi üretimi sektöründe elde edilen deneyimle birlikte 1994 tarihinde Canlady markası ile birlikte hijyenik kadın pedi üretimine başlamıştır. 1998 tarihinde ise yetişkin hasta bezi pazarı içinde senelerdır önder konumunu sürdürmeye devam eden Canped markalı ürünlerin lansmanı gerçekleştirilmiştir.

Canbebe markası 2000 senesinde Avrupa’nın hijyenik ürün satışı gerçekleştiren Ontex International bünyesine katılması ile birlikte, büyümesi ivme kazanmayı başarmıştır. Canbebe markaları rekabet ettiği kategorilerin ilk saatleri civarında bulunmaya devam etmektedir. Canbebe Türkiye’nin en güvenilir markaları içinde bulunmaktadır. Ontex’in Avrupa’da bulunan markaları içinde bulunan Helen Harper’ı 2010 senesinde Türk tüketicisi ile bir araya getiren Canbebe, hijyenik ped pazarının da önder markaları içindedır.

Canbebe Çağrı Merkezi Numarası

Sahip olduğu satış deneyimi ile birlikte Avrupa’nın en mühim hijyenik ürünler üreticileri içinde bulunan Ontex, 1979 tarihinde Belçika’da kurulmuştur. İlk olarak Avrupa başta olmak tüm dünya üzerinde toplam olarak 12 üretim tesisi ile birlikte 15 satış ofisi bulunan Ontex dünyanın ileri gelen perakende zincirleri içindedır.

Ontex şifrketi özel markalı hijyenik ürünler üretmektedir. Bunun yanında bebek bezi, hasta bezi ped ve tampon gibi farklı kategorilerde çok geniş ürün yelpazesini içinde bulundurmaktadır. Hijyenik ürünler alanında son derece uzmanlaşan ve bu doğrultuda büyümeye devam eden Ontex Türkiye, Türkiye’nin en büyük sanayilerinin bulunduğu ISO 500 listesinde 2010 senesinde 311. sırada bulunmaktadır. Ontex, hijyenik ped kategorisi içinde, Helen Harper lansmanı ile birlikte büyümeye devam etmektedir. Canbebe müşteri hizmetleri numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

İç pazarda bulunan faaliyetlerine ek olarak 35 ülkeye ihracat gerçekleştiren Ontex Türkiye özellikle Afrika, Kafkaslar ve Ortadoğu bölgelerinin pazarlamasından sorumludur. Canbebe markası ile Cezayir, Gürcistan ile birlikte Makedonya’da bebek bezi pazarında önder firmadır. Bunun yanında Avrupa’nın birden fazla bölgesine özel markalı ürünler üreterek ihraç edebilmektedir. Kağıt, ambalaj ve kırtasiye ürünleri ihracat faaliyetlerinde Türkiye üçüncüsü olan Ontex Türkiye bu alanda üyelerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamakta ve kendinisi bu alanda geçiştirmeye devam etmektedir.

Canbebe çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 850’li çağrı merkezi telefon numiçinden Baymak ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla alakalı görüşme uygulayabilirsiniz. Ayrıca yorumları bölümünden Baymak ile ilgiliki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Canbebe Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 333 4353

Arama Kelimeleri: canbebe çağrı merkezi, canbebe iletişim, canbebe müşteri hizmetleri, canbebe müşteri hizmetleri numarası, canbebe telefon numarası, canbebe irtibat tel, canbebe şikayet, canbebe şikayet var, canbebe mail adresi, canbebe çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu