Bilgi Arşivi

Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

1 Mart 1920 senesinde 25 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlayan kurum, ilerleyen senelerde Hastane binasının yetersiz olması sebebiyle, 1935 senesinde Çanakkale il merkezinde yeni hastanenin inşasına başlanmıştır.

50 yatak kapasitesi ile Aralık 1938 de çalışmaya başlayan hastane zaman içeresinde bir çok modernizasyon geçirerek kapasitesi arttırılsa da ardından yeni hastane binası için Kepez Beldesinde 2014 senesinde temel atılmıştır.

2017 senesinde şimdiki adı ile tüm branşlarıyla hizmete başlayan kurum, üstün teknoloji ile donatılmış modern bir hastane olarak vatandaşlara sağlık hizmeti vermektedir.

Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş BaşvurusuÇanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kurum bir kamu kuruluşu olması sebebiyle hem kamu personeli hem de anlaşmali işçi alımı yapabilmektedir. Kamu personeli alımları Sürekli İşçi Alımı olarak yayımlanmakta olup ilan.gov.tr adresi üzerinden hastanenin adı ile takip edilebilmektedir.

Kurum, 657 Sayılı Kanun’un 4/B bendine göre anlaşmali işçi alımı gerçekleştirmekte olup, anlaşmali personel alımlarında T.C. Anayasası’nın 2007 tarih ve 26566 sayılı Resmî Gazete ’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslarda bulunan Ek 2.maddesinin b fıkrasına göre 2016 KPSS (B) grubu puan sıralamasını esas almaktadır. Bu nedenle adayların olabilecek olduğunca yüksek bir KPSS puanına sahip olmaları gerekmektedir.

Kurum bunun yanı sıra 4857 sayılı İş Kanunu esasları kapsamı ile “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik” hükümleri çerçevesinde Sürekli İşçi alımı da gerçekleştirmektedir. Bu alımlarla alakalı tüm bilgiler ilan.gov.tr, resmî gazete ve İŞKUR kanalları aracılığı ile yayımlanan ilanlar aracılığı ile gerçekleştirilir.

Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi İş İlanları

Hastane adı altında çalışma fırsatı yakalamak için bunun yanı sıra İŞKUR, ilan.gov.tr ve Resmî Gazete gibi kanalları da takip etmeleri gerekmekte olup , özellikle şehirde bulunan İŞKUR merkezlerinden kaydınızı yaptırmak işçi alım ilanlarından en bi hayli hızlı biçimde haberdar olmanıza yardım edecektır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu