Başvurular

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Lise Önlisans 38 Kamu Personeli Alımı 2022

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Lise Önlisans 38 Kamu Personeli Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Lise Önlisans 38 Kamu Personeli Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Lise Önlisans 38 Kamu Personeli Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Lise Önlisans 38 Kamu Personeli Alımı

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Kamu Personeli Alımı İlanı

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi aracılığıyla yayına giren ilana göre farklı niteliklerde istihdam edilmek üzere 38 adet lise- önlisans mezunu adayların başvuru yapa bileceği boş kontenjan ilana çıktı.

Alımı Yapılacak Unvanlar

Çanakkale 18 Mart Üniversite aracılığıyla resmi gazetede yapılan açıklamaya göre alınacak 38 personelin 31 hemşire, 1 biyolog ve 6 sağlık teknikeri, adı altında görev yapacağı belirtiliyor.

Başvurular Nasıl Olacak

Başvuru yapacak adaylar için başvurular bu gün itibari ile istediğimiz belgeler ile Üniversitenin başvuru kılavuzunda yer verdiği başvuru web adresinden yapılacağı altı çizildi. Şahsen yahut iadeli posta yolu yapılacak müracaatlar kabul edilmeyeceği ve adaylar için en son başvurular olarak ilan resmi gazetede yayınlandıktan 15 gün içinde yanı 17 Ağustos 2021 tarihinde sona ereceği altı çizildi.

Başvuru Aranan Şartları

Genel: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını başvuru yapacaklar için tamamlamış olmak. Başvuru yapacak erkek adayların askerlikten muaf olma şartlarının arandığı altı çizildi.

Özel Şartlar

Tercihen başvuru kılavuzunda bulunan tablolarda başvuru yapacağı unvanın şartlarını taşıyor olma, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik yahut yaşlılık aylığı almıyor olma, unvanın gerektirdiği KPSS puan şartını tamamlama. Vardiyalı çalışma sistemine engel durumunun bulunmaması şartları ile 38 adet anlaşmali kamu personeli- sağlık personeli alımı yapılacağı kurumca altı çizildi.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu