Bilgi Arşivi

Çan Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Çan Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Çan Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Çan Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Çan Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Çan Devlet Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

1991 senesinde 100 yatak kapasitesi ile Çanakkale ilinin Çan beldesinde hizmet vermeye başlayan hastane 1997 senesinde bir yenileme geçirerek modern bir acil servise kavuşmuştur.

Aynı yıl kurum adı altında hemodiyaliz ünitesinin devreye girmesi ile daha yüksek kalitede sağlık hizmeti vermeye başlayan hastane şimdilerde çağdaş tıbbın tüm olanak ve olanaklarını tercih ederek her türlü hastalığın teşhis ve nasıl tedavi edileceğini yapabilecek konumdadır.

Tüm tıbbi branşlardan minimum 1 uzman hekimin olduğu kurumda,  7/24 kesintisiz sağlık hizmeti sunulmaktadır.

Çan Devlet Hastanesi İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuÇan Devlet Hastanesi İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Çan Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kurum,  işçi alımı yapabileceği çok sayıda pozisyona sahiptir. Hizmetli,  güvenlik görevlisi, hemşire ve doktor gibi çok sayıda meslek gruplarına iş imkânı sağlamaktadır.

Bu personel alımları kadrolu yahut anlaşmali olarak yapılabilmekte olup anlaşmali personeller için geçerli yasa 4/B’dir. Sürekli işçiler için ise T.C. Anayasası’nın 4857 sayılı İş Kanunu esasları temel alınmaktadır.

Kurumun personel alımları için belirli bir dönemi bulunmamakta olup, hastanenin ihtiyaçları ışığında anlık olarak iş ilanları yayımlanmaktadır. Bu bağlamda adayların devlet kanallarını takip ederek ilanları kaçırmamaları gerekmektedir.

Kurumun iş ilanları İŞKUR, Resmî Gazete ve ilan.gov.tr adresleri üzerinden yayımlanmaktadır. Bu adresleri düzenli bir biçimde kontrol ederek yayımlanan ilanları kaçırma şansınızı minimuma indirebilirsiniz.

Çan Devlet Hastanesi İş İlanları

Devlet kurumu adı altında çalışmaya ekranlara gelecek yahut iş başvurusunda bulunacak tüm adaylar 657 Sayılı Kanun’un 48.maddesinde gösterilen genel şartlar aranmaktadır.

Bu bağlamda yasayı önceden okuyarak istenen gereklilikleri öğrenerek bunları işçi alım dönemlerinden önce yerine getirmek, başvurunuzun kabul edilme şansını yükseltecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu