Başvurular

Çamlıbel Belediye 2 Kamu İşçi Alımı ve Büro Memuru Alımı (KPSS’siz) 2022

Çamlıbel Belediye 2 Kamu İşçi Alımı ve Büro Memuru Alımı (KPSS’siz) 2022, iş başvuruları bölümünde Çamlıbel Belediye 2 Kamu İşçi Alımı ve Büro Memuru Alımı (KPSS’siz) ile ilgili bilgi aktaracağız. Çamlıbel Belediye 2 Kamu İşçi Alımı ve Büro Memuru Alımı (KPSS’siz) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Çamlıbel Belediye 2 Kamu İşçi Alımı ve Büro Memuru Alımı (KPSS’siz)

Çamlıbel Belediye Kamu İşçi Alımı ve Büro Memuru Alımı Duyurusu

İŞKUR iş ilanları içinde daimi statüde belediye personeli alımı yapılacağı yer alıyor. İlana başvuru yapacaklar minimum lise mezunu olması gerekiyor.

Başvurusu Türkiye İş Kurumu üzerinden 11 Ekim 2021 tarihi bitimine kadar yapılması gerekiyor.

Adaylar başvuru esnasında 00006324554 iş ilan numarasını kullanacaktır. Elektronik ortam harici başvuru kabul edilmiyor. 18 yaşını dolduran adayların başvurusu kabul edilecek. Üst yaş sınırı açıklanmamıştır.

Belediye Personel Alımı Açıklaması

Belediye Destek Hizmetleri Müdürlüğünde çalıştırılmakla birlikte ihtiyaç halinde diğer Belediye müdürlüklerinin işlerine yardımcı olabilecek, evrak akışının düzenlenmesi, arşivlenmesi gibi bilumum büro işlerini yapabilecek profesyonel, minimum iki yıl çalışmış çalıştığı kurumdan bu meslek dalında çalıştığını gösteren belgesi bulunan minimum Orta Öğretim en fazla önlisans mezunu ve Yerel Yönetimlerde Zabıta ve Destek Hizmetleri belgesi olan iki adet büro memuru alımı yapılacak.

Noter Kura Tarihi ve Yeri

Noter kura çekim 14 Ekim 2021 tarihinde Perşembe günü saat 14.00 de Tokat Çamlıbel Belediyesi hizmet binasında noter huzurunda yapılacaktır. Adaylar istemeleri halinde kura çekimini izleyecektir.

Bu alım İŞKUR ilanları üzerinden yayına girdiği üzere ikamet şartı aranmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu