Müşteri Hizmetleri

Calvin Klein Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Calvin Klein Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Calvin Klein Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Calvin Klein Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Calvin Klein Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Ünlü marka adını kurucusu olan Calvin Richard Klein’den almıştır. Calvin Klein 1942’de Amerika’da doğdu. Lise eğitimini endüstriyel tasarım alanında yaptıktan sonra Newyork’ta moda okuluna gitti. Moda okulundan mezun olduktan sonra eski bir kaban ve takım elbise üreticisinin yanında çıraklık yapmaya başladı. 5 yıllık süre boyunca bazı dükkanlar için tasarımcılık faaliyetlerini yürüttü. Bir süre sonra ise çocukluk arkadaşı olan Barry Schwartz’la 1968’de Calvin Klein Ltd.yi 10.000$ sermayeyle kurdu. Kaban üretimine devam eden iki arkadaş dönemin ünlü moda şirketlerinden birisi olan Bonwit Teller’in bir çalışanının asansörde yanlış katta inmesi sonucu keşfedilme fırsatı buldu. Yanlış katta inen çalışan Calvin Klein’in dükkanını görerek 50.000$’lık sipariş verdi. Fırsatı iyi değerlendirerek iyi bir iş çıkaran Calvin Klein ilk erkek ve bayan kabanları koleksiyonunu oluşturdu.

Calvin Klein 1971 senesinde envanterini geliştirerek spor giyim ve iç giyim, 1977 senesinde ise gittikçe artan ciroyla birlikte atkı, ayakkabı, kemer, kürk ve güneş gözlüğü üretimine de yönelmiştir. Ürünlerine iç çamaşırı da ekleyerek uzun bir süre bu biçimde devam ettiler. Ardından yaşanan aksaklıklar ve de Calvin Klein’in hayatına artık moda danışmanı olarak devam etmek istemesinden dolayı şirket 2002 senesinde Phillips Van Heusen şirketine satıldı. 1997’den beri Swatch grubu Calvin Klein markası altında takı ve saat üretimi yapmaktadır. Calvin Klein mağazaları kaliteli ve lüks ürünler üretmekte olup orta-üst düzey gelirdeki insanlara hitap etmektedir. Büyük merkezlerde mağazası bulunan Calvin Klein’in İstanbul’da da mağazaları bulunmaktadır.

Calvin Klein’in İstanbul Avrupa yakasında 4, Anadolu yakasında 1 adet mağazası bulunmaktadır. Mağazalar için verilen numaralardan ürün ile ilgili bilgi alabilir, istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Calvin Klein Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstinye Park Calvin Klein İletişim
0212 345 5804

City’s Calvin Klein İletişim
0212 373 1690

Metrocity Calvin Klein İletişim
0212 344 0474

Bağdat Caddesi Calvin Klein İletişim
0216 355 7670

Akmerkez Calvin Klein İletişim
0212 282 2206

Arama Kelimeleri: Calvin Klein iletişim bilgileri, Calvin Klein telefon no, Calvin Klein irtibat tel, Calvin Klein canlı destek, Calvin Klein müşteri temsilcisi, Calvin Klein şikayet hattı, Calvin Klein genel müdürlük, Calvin Klein tüketici ilişkileri danışma hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu