Başvurular

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 12 Kamu Personel Alımı Kılavuzu 2022

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 12 Kamu Personel Alımı Kılavuzu 2022, iş başvuruları bölümünde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 12 Kamu Personel Alımı Kılavuzu ile ilgili bilgi aktaracağız. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 12 Kamu Personel Alımı Kılavuzu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 12 Kamu Personel Alımı Kılavuzu

Kamu kurumlarında iş arayanlara ilişkin ilanlar paylaşılmaya sürdürmekte. Son paylaşılan resmi gazete ilanına göre Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı kamu personel alımı yapacağını dile getirdi.

Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı aracılığıyla yapılan bilgilendirmede alınacak unvanların anlaşmali bilişim personeli alımı yapılacağı altı çizildi. Başvuru yapacaklar için adaylara hemen hemen 12 Bin TL maaş verileceği altı çizildi.

Kamu personeli alımı yapılacak unvanların Java kurumsal mimarı, proje yöneticisi, veri tabanı uzmanı, kıdemli java yazılım uzmanı, kıdemli .NET yazılım uzmanı, bilgi güvenliği takım önderi, sistem uzmanı, java yazılım geliştirme uzmanı, veri tabanı uzmanı ve son kez ağ uzmanı olmak üzere 10 farklı unvanda 12 adet kamu personelinin Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bünyesine alınacağı bilgisi verildi.

Başvurular Online

Başvuruda bulunacaklar için Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı aracılığıyla yapılan bilgilendirmede başvuruların online olarak yapıla bilecek olup başka türlü yapılan şahsen yahut posta yolu ile müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvurular yalnızca kariyer kapısı olan isealimkariyerkapisi.gov.tr adresi üzerinden e-Devlet üzeri giriş yaptıktan sonra Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ilanına tıklayarak başvurular tamamlana bilecektir.

Müracaatlar bu gün itibari ile alınmaya başlanmış olup en geç müracaatlar 20 gün içinde müracaatlar 11 Ekim 2021 tarihine kadar 23:59 a kadar başvurular alına bilecektir.

Bu ilan resmi gazete üzerinden yayınlanmıştır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu