Müşteri Hizmetleri

By Express Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

By Express Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde By Express Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. By Express Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

By Express Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

By Express Kargo çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde By Express Kargo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin en yeni kargo şirketlerinden biri olma özelliğini taşır. 2018 senesinde taşımacılık hayatına başlayan şirket, gün geçtikçe kendini büyütmektedir. ‘’ Sorumluluk Taşır ‘’ sloganıyla hizmetine başlayan firma, mutlu kullanıcı tablosunu yaratmıştır. Güvenle aldıkları ürünleri taşıyan şirket, uygun fiyatlarla da bi hayli göze çarpmaktadır. Kargo sektörünün en büyük eksiği olan ve sürekli olarak eleştirilen; zamanında getirmeme ve güven yaratılmaması durumunu baz alarak ve bu noksanlıkleri kapatmak adına kuruluş bir şirkettir.

By Express Kargo Çağrı Merkezi Numarası

Bünyesinde yüzlerce saha ekibini taşıyan bunun bunun yanında bir çok şubesiyle üyelerine hizmet etmektedir. Türkiye’nin hızla büyüyen kargo şirketleri içinde bulunan firma, ilerleyen senelerda güçlenecek ve daha büyük bir bölge ağı kuracağı kuşkusuzdir. By Express Kargo çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

By Ekspress Kargo Şubeleri

 • İstanbul
 • Adana
 • Ankara
 • Mersin
 • Diyarbakır
 • Konya
 • Kayseri
 • İzmir
 • Aydın
 • Muğla
 • Antalya
 • Sivas
 • Kocaeli
 • Samsun
 • Trabzon

Gibi bir çok büyükşehirde aktif olarak bulunmaktadır. Hızlı ve güvenli kargoculuk anlayışını kullanmayı amacı olan şirket, bu durumu başarıyla yerine getirildiği söylenebilinir. Ayrıca standart kargo fiyatlarıne nazaran bi hayli bütçe dostu fiyatlandırılması sağlanmaktadır. Bunun yanında yüksek ağırlıklı kargolarınızı ‘’acaba ne kadar tutacak?’’ endişesını bir kenara bırakarak, rahatlıkla teslimini sağlayabilirsiniz. Firma, gün geçtik büyüyen kadrosu ve kullanıcı ailesiyle sektörde ’en’ler içinde yer almaya hazırlanıyor.

By Express Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri kitlesi büyüdüğü için By Express Kargo müşteri hizmetleri numarası en kısa bir sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti By Express Kargo olarak en kısa bir sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan By Express Kargo ile alakalı poblemlerinız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi By Express Kargo çağrı merkezine rahatlıkla iletebilirsiniz.

By Express Kargo Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 6 163

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. By Express Kargo çağrı merkezi numarasına 444 61 63 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adres : Muratpaşa Mah. Rami Kışla Caddesi No:97 Bayrampaşa / İstanbul
Telefon Numarası : 0444 6163
E mail :  [email protected]

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz By Express Kargo iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinize en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren By Express Kargo sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi By Express Kargo iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: By Express Kargo iletişim bilgileri, By Express Kargo telefon no, By Express Kargo irtibat tel, By Express Kargo canlı destek, By Express Kargo müşteri temsilcisi, By Express Kargo şikayet hattı, By Express Kargo müşteri hizmetleri numarası, By Express Kargo çağrı merkezi numarası, By Express Kargo iletişim numarası, By Express Kargo çağrı merkezi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu