Başvurular

Büyükşehir Türkiye Geneli Başvuru 50 Zabıta alımı başvuru bitiyor 2022

Büyükşehir Türkiye Geneli Başvuru 50 Zabıta alımı başvuru bitiyor 2022, iş başvuruları bölümünde Büyükşehir Türkiye Geneli Başvuru 50 Zabıta alımı başvuru bitiyor ile ilgili bilgi aktaracağız. Büyükşehir Türkiye Geneli Başvuru 50 Zabıta alımı başvuru bitiyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Büyükşehir Türkiye Geneli Başvuru 50 Zabıta alımı başvuru bitiyor

Konya Büyükşehir Belediyesi adı altında istihdam edilmek üzere 50 zabıta memuru alımı için başvurular 26 Şubat tarihinde bitiyor. Belediye iş ilanı ile alınacak personeller kadrolu memur olarak çalıştırılacaklar.

Zabıta memuru alımına kimler başvurabilecek?

Zabıta memuru alımında;

Başvuracak personel adaylarının Mahalli İdareler Ön Lisans programlarının birinden mezun olması,

En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olması,

KPSSP93 puanı minimum 65 puan olması,

zabita12.jpg

Zabıta memuru ünvanıyla alımıyla mezun olduğu okul saygınlığıyla öğrenim şartını taşıması ve bu öğrenimle alakalı olarak 2020 yılı Kamu Personel Seçme Sınavından yapılacak kadroların karsısındaki puan türünden, gösterilen asgari puanı almış olması,

Zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde minimum 1.67 metre, kadınlarda minimum 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu içinde (+,-) 10 kg.dan fazla fark olmaması,

Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olması,

Kamu personeli alımına başvurmak isteyen adaylar nasıl başvuru yapacak?

Adaylar Konya.bel.tr adresinden 26 Şubat 2021 tarihi mesai bitimine kadar elektronik ortamda başvuru işlemlerini yapacaklar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu