Başvurular

Büyükşehir Rezervasyon Personeli Alımı Başvurusu 20-23 Ağustos 2022

Büyükşehir Rezervasyon Personeli Alımı Başvurusu 20-23 Ağustos 2022, iş başvuruları bölümünde Büyükşehir Rezervasyon Personeli Alımı Başvurusu 20-23 Ağustos ile ilgili bilgi aktaracağız. Büyükşehir Rezervasyon Personeli Alımı Başvurusu 20-23 Ağustos ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Büyükşehir Rezervasyon Personeli Alımı Başvurusu 20-23 Ağustos

Belediye Başkanlıkları ve Kamu kurumları bünyesine Ağustos ayı personel alımları kapsamı içinde ilanlar yayınlanmaya ve işçi alımı yapılmaya başlandı. İstanbul Büyükşehir Belediyesine 6 işçi alımı gerçekleştirilecek. Belediye rezervasyon personeli alımı yapıyor.

Genel Şartlar

T.C vatandaşı olma, Kamusal haklarından mahrum olmama, Türk ceza kanununun 53. Maddesinde gösterilen suçlardan ceza almamış yahut mahkûm olmamış olma şartı aranmaktadır.

Erkek adayların askerlik ile ilişiği bulunmama, görevini devamlı yapmasına engel fiziksel yahut zihinsel engeli bulunmama şartı da ek olarak aranmaktadır.

Özel Şartlar

2 Garson: En az ilkokul mezunu olma, tercihen liselerin yiyecek ve içecek servisi hizmetleri alanı mezunu olma, minimum 2 yıl işinde uzman olma ve temizlik kaidelerina uymak şartı aranmaktadır.

1 Adet Uzman: minimum lise mezunu olma, tercihen ön lisans mezunu olma, tercihen önceden tecrübesi bulunma, MS Office programlarını kullana bilme ve son kez takım çalışmasına yatkın olma şartı aranmaktadır.

1 Rezervasyon Personeli: minimum lise mezunu ve 2 yıllık tecrübeye sahip olma, vardiyalı çalışmaya uygun olma şartları aranmaktadır.

belediye-rezervasyon-personeli-alimi.jpg

Başvuru şekli ve Yeri

Başvuru yapacak adaylar için başvurular kariyer.ibb.istanbul web adresi üzerinden yapılacağı altı çizildi. Şahsen yahut posta yolu ile yapılacak müracaatlar kabul edilmeyeceği açıklamaldu. Müracaatlar yalnızca online olacak biçimde yapılacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu