Başvurular

Büyükşehir En Az İlkokul Mezun 30 Temizlik ve Şoför Alımı İlanları 2022

Büyükşehir En Az İlkokul Mezun 30 Temizlik ve Şoför Alımı İlanları 2022, iş başvuruları bölümünde Büyükşehir En Az İlkokul Mezun 30 Temizlik ve Şoför Alımı İlanları ile ilgili bilgi aktaracağız. Büyükşehir En Az İlkokul Mezun 30 Temizlik ve Şoför Alımı İlanları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Büyükşehir En Az İlkokul Mezun 30 Temizlik ve Şoför Alımı İlanları

Antalya Büyükşehir Belediyesinin yayınlamış olduğu ilana göre adı altında istihdam edilmek üzere 2 farklı unvanda 30 adet kamu işçisi alımı gerçekleştirilecek.

Kurum aracılığıyla yapılan bilgilendirmede alınacak personellerin 15 adet temizlik personeli ve 15 adet şoför olmak üzere toplamda 30 adet kamu işçisinin kurum bünyesine alınacağı belirtiliyor.

Adaylarda Aranan Başvuru Şartları

T.C vatandaşı olma ve 18 Yaşını tamamlamış olması isteniyor. Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu olanların başvurusu alınacak. Erkek adaylar için askerlik ile ilişiğinin bulunmaması isteniyor. sağlık sorunun yer almıyor olma ve Herhangi sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık yahut malullük aylığı almıyor olma şartları aranmaktadır.

15 Şoför Alımı: E sınıfı sürücü belgesine sahip olma, otobüs kullanımına engel durumunun olmaması ve tecrübesinin bulunması ve son kez SRC belgesine sahip olma şartları aranmaktadır.

antalya-buyuksehir-belediye-personel-alimi.jpg

15 temizlik görevlisi alımı: Antalya il sınırları içinde ikamet ediyor olma ve minimum ilkokul mezunu olma şartları aranmaktadır.

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvuru yapacak adaylar için başvurular ön başvuru olarak yapılacak olup başvurular şahsen yapılacak olup başvurular başvuru yapılacak adresten başvuru formunu doldurarak yapılacaktır.

Başvurular 16 ağustos tarihi itibari ile alınmaya başlamış olup en geç müracaatlar 20 ağustos tarihinde sona erecektir. Antalya il sınırları içinde ikamet eden adayların başvurusu alınacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu