Başvurular

Büyükşehir Belediyesi Lise Önlisans Lisans Kamu İtfaiye Eri Alımları 2022

Büyükşehir Belediyesi Lise Önlisans Lisans Kamu İtfaiye Eri Alımları 2022, iş başvuruları bölümünde Büyükşehir Belediyesi Lise Önlisans Lisans Kamu İtfaiye Eri Alımları ile ilgili bilgi aktaracağız. Büyükşehir Belediyesi Lise Önlisans Lisans Kamu İtfaiye Eri Alımları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Büyükşehir Belediyesi Lise Önlisans Lisans Kamu İtfaiye Eri Alımları

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye kamu personeli alımı için yayınlamış olduğu ilana göre Başkanlık adı altında istihdam edilmek üzere anlaşmali olarak 12 Adet itfaiye eri alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru Şekli Ve Yeri

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular başvuru kılavuzu üzerinde de altı çizildiği üzere istediğimiz belgeler ile birlikte Yunus Emre Mahallesi İsmet Karaokur Bulvarı Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi Onikişubat/ Kahramanmaraş adresine şahsen müracaatlar gerçekleştirilecektir.

Adaylar için alımlar itfaiye eri olduğundan boy ve kilo ölçümü müracaatlar yalnızca şahsen yapılacaktır. Posta yolu yahut online başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru Tarihleri

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular 27 Eylül tarihi itibari ile alınmaya ekranlara gelecek olup en geç müracaatlar ise 1 Ekim 2021 tarihinde sona erecektir. Başvurular gösterilen tarihler içinde yalnızca mesai saatleri içinde gerçekleştirile bilecektir.

İtfaiye Eri Alımı

Başvuruda bulunacaklar için itfaiye olacaklarda öğrenim şartı olarak Lise Önlisans Lisans mezunu adaylar alına bilecek.

Erkeklerde minimum 1.67 metre, kadınlarda minimum 1.60 metre boyunda olma, boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu içinde 10 kilogramdan fazla fark bulunmaması şartı aranıyor.

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlardan disiplinsizlik yahut ahlaki nedenlerle çıkarılmış olma, KPSS puanı almış olma ve minimum c sınıfı sürücü belgesine sahip olma şartları aranmaktadır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için alımı yapılacak nitelikler itfaiye eri olduğu için KPSS minimum 60 puan şartı ile bulunacağı altı çizildi.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu