Başvurular

Büyükşehir Belediyesi en az ilkokul mezun 145 personel alıyor 2022

Büyükşehir Belediyesi minimum ilkokul mezun 145 personel alıyor 2022, iş başvuruları bölümünde Büyükşehir Belediyesi minimum ilkokul mezun 145 personel alıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. Büyükşehir Belediyesi minimum ilkokul mezun 145 personel alıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Büyükşehir Belediyesi minimum ilkokul mezun 145 personel alıyor

İŞKUR üzerinden Belediye iş ilanları yayınlanmaya devem ediyor. Belediye personel alım ilanı ile bünyesine yeni minimum ilkokul mezunu ve geçici 01 Haziran 2021tarihi ile 30 Ekim 2021 tarihleri içinde 145 kişi personel belediye adı altında kurulan şirket içinde çalıştırılacak.

Mersin Büyükşehir Belediyesi bünyesine alınacak olan 145 kişi işçi alımı Büyükşehir adı altındaki Denizkızı A.Ş. adı altında geçici olarak yapılacak.

İlkokul Mezun 125 Belediye işçi alımı

Mersin Belediye 125 kişi işçi alımında adaylar plaj görevlisi olarak minimum ilkokul mezunu olan, meslek deneyimi olan, sorumluluk düzeyi yüksek, ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna göre çalışabilecek, iletişimi yüksek personeller alınacak.

mersin-personel-alimi1.jpg

Belediye iş ilanı 20 Cankurtaran alımı

Belediye iş ilanı ile Mersin de erdemli, Silifke sahilde çalıştırılacak 20 cankurtaran geçici olarak alınacak olup alınacak personellerin minimum ilkokul mezunu olması, meslekte deneyimi olması mesleğinde belge sahibi olan veya madalyası olan, ekip çalışmasına uygun, iletişimi kuvvetli personeller alınacak.

Belediye 145 işçi alımı başvuruları

Belediye 145 kişi işçi alımında başvurmak isteyen adayların 18 Mayıs 2021 tarihi ile 28 Mayıs 2021 tarihler içinde başvurularını info@denizkiziturizmas.com adresine mail adresine yapılacak olup aşağıda eklenen tabloda gösterilen başvuru adresi yer almakta.

mersin-personel-alimi2.jpg 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu