Başvurular

Büyükşehir Belediyesi 8 Bin TL Maaşla Kamu Personeli Alacak 2022

Büyükşehir Belediyesi 8 Bin TL Maaşla Kamu Personeli Alacak 2022, iş başvuruları bölümünde Büyükşehir Belediyesi 8 Bin TL Maaşla Kamu Personeli Alacak ile ilgili bilgi aktaracağız. Büyükşehir Belediyesi 8 Bin TL Maaşla Kamu Personeli Alacak ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Büyükşehir Belediyesi 8 Bin TL Maaşla Kamu Personeli Alacak

Kamu personeli alımı yapılması için Büyükşehir Belediyesi yerel yönetimler 8 bin TL Maaşla sayfası üzerinden iş ilan paylaşımı yaptı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Ara başlıkta da altı çizildiği üzere yerel yönetimler kamu personeli alımı sayfası üzerinden Antalya Büyükşehir Belediye Memur alımı yapacağını halk huzuruna başvuru kılavuzu paylaşımı yaptı.

Paylaşılan ilana göre Antalya Büyükşehir Belediyesine 1 Mimar memurunun alınacağı açıklanmıştır.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvuru yapacak adaylar için başvurular başvuru esnasında adaylardan istediğimiz belgeler ile birlikte gösterilen başvuru tarihleri içinde mesai saatleri içinde Akseki Belediye Başkanlığı Belediye Hizmet Binası Boğaz Mahallesi Rasih Kaplan Cad. NO:39 Akseki / ANTALYA adresine şahsen yahut posta yolu ile müracaatlar sağlanacaktır.

Bu alımlar 2022 yılı kapsamı içinde olduğundan başvurular 10 Ocak 2022 tarihinden bu yana alınacak olup en geç müracaatlar 14 Ocak 2021 tarihine kadar gösterilen biçimde mesai saatleri civarında yapıla bilecektir.

Mimar Alımı Şartları

Mimar olmak isteyen adaylar için başvuru da minimum B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Daha önce çalıştığı herhangi bir kurumdan disiplinsizlik yahut ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

KPSS sınavından minimum 80 puan ve üzeri, YDS sınavından da D düzeyi puan almak.

Görevini daimi olarak yapa bilme.

Askerlikten muaf olma şartları ile alımlar yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu