Başvurular

Büyükşehir Belediye en az ilkokul mezunu 30 personel alımı 2022

Büyükşehir Belediye minimum ilkokul mezunu 30 işçi alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Büyükşehir Belediye minimum ilkokul mezunu 30 işçi alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Büyükşehir Belediye minimum ilkokul mezunu 30 işçi alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Büyükşehir Belediye minimum ilkokul mezunu 30 işçi alımı

PERSONEL İLANI BAŞVURU ŞARTLARI ve TARİHİ

Bandırma Belediyesine bağlı Park ve Bahçeler Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere 30 adet beden işçisi alımı yapılıyor.

Adaylar Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 18 – 40 yaş aralığında olması, askerliğini yapmış olması, herhangi bir suçtan dolayı 3 yıl ve üzerinde bir ceza almamış olması, okur-yazar olması gerekiyor.

bandirma-belediyesi-personel-alim.jpg

BAŞVURUYA İLİŞKİN ÖNEMLİ BİLGİLER:

Bu niteliklere sahip bireylerin bugün yani 29/03/2021 tarihinden 02/04/2021 tarihine kadar başvurularını [email protected] e-mail adresine e-posta yoluyla yapmaları ilanda zorunlu tutulmuştur. E-posta şeklinde yapılacak olan başvurunun sonrasında nüfus cüzdanı sureti, 3 adet fotoğraf, Askerlik durum belgesi, Adli sicil kaydı ve İkametgah belgelerinin ise elden yapılması gerektiği ilanda açıkça açıklanmıştır. Bu ilan için yapılacak olan başvurularla alakalı başvuracak bireylerde tereddüt oluşması halinde yine ilan içinde gösterilen 0266 711 11 11 (dahili numarası: 4002) sayılı numaradan detaylı bilgiler alınabilir.

Başvurusu uygun görülen adaylara ilişkin liste Bandırma Belediyesince 05/04/2021 tarihinde Bandırma Belediyesi web sitesinden açıklamalacak olup başvurusu kabul görenlerle bunun bunun yanında iletişime geçilmeyeceği hususunun ilanda altı çizildiği ve bu hususa dikkat edilmesi önem arz etmektedir.

Bandırma beldesinde ikamet ediyor olması nitelikleri aranmaktadır. Başvurusu kabul gören yahut uygun görülen adaylar için 07/04/2021 tarihinde 08.30 ile 12.30 saatleri aralığında Bandırma Belediye Başkanlığınca oluşturulacak olan komisyon aracılığıyla mülakat yapılacağı yine ilanda açıklanmıştır. Başvuranlar içinden kazanan bireylerin çalışma koşullarının (normal yahut vardiyalı sistem) Bandırma Belediyesi Başkanlığı aracılığıyla belirleneceği açıklanmıştır fakat çalışma süresi ile ilgili yalnızca “geçici” ibaresi bulunmaktadır.

Yani kazanan bireylerin ne kadar bir süre ile çalıştırılacağı da işin niteliği ve niceliğine göre Bandırma Belediye Başkanlığı aracılığıyla belirlenecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu