Başvurular

Büyükşehir Belediye 240 kamu personeli alımı 2022

Büyükşehir Belediye 240 kamu personeli alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Büyükşehir Belediye 240 kamu personeli alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Büyükşehir Belediye 240 kamu personeli alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Büyükşehir Belediye 240 kamu personeli alımı

İŞKUR aracılığıyla açıklamada bulunan Mersin Büyükşehir Belediyesi 240 otobüs şoförü alacak. 15 ve 16 Nisan Başvuru tarihleri olan bu ilanda adaylara ilk kez 17 – 18 – 19 Nisan 2021 tarihlerinde sürüş sınavı yapılacak. Sürüş sınavında başarılı olan adaylar ise mülakata davet edilecektir. Peki mülakata davet edilecek olan adaylarda aranan diğer şartlar nelerdir?

Adayların adli sicil kayıtlarının bulunmaması,

Vardiyalı çalışabilmesi,

En az İlkokul mezunu olması,

Askerlikle ilişiğinin bulunmaması,

Herhangi bir engelinin bulunmaması,

Tabiki ilanın şoför olması sebebiyle adayların eski tip E sınıfı, yeni tip ise D sınıfı ehliyetlerinin olması ve son kez Psikoteknik, SRC1 veya SRC2 belgesine sahip olması özel ve genel şartları aranmaktadır. Bu şartları taşıyan her bay ve bayan aday başvuruda bulunabilecektir.

Mersin ilinde ikamet etmesi gerekmektedir.

Başvuru süreci:

Adayların 15 yahut 16 Nisan 2021 tarihinde yanlarına alacakları Özgeçmiş (CV), Ehliyet, SRC1 veya SRC2 belgesi ve Psikoteknik belgelerinin asılları ve fotokopileri ile Belediyeye şahsen başvurmaları gerekmektedir. Başvuru adresi Piri Reis mahallesi İsmet İnönü bulvarı No: 49/A Yenişehir/Mersin’dir.

17 – 18 – 19 Nisan 2021 tarihlerinde Mersin Büyükşehir Belediyesi aracılığıyla Macit Özcan Spor Kompleksi ve Sosyal Tesisleri Deniz mahallesi İsmet İnönü bulvarı No: 169 Yenişehir/Mersin adresinde adaylara sürüş testi yapılacak.

Burada başarılı olan adaylara bunun bunun yanında mülakatın yapılacağı yer ve tarih belediye başkanlığı aracılığıyla adaylara açıklama kanalıyla bildirileceği ilanda açıklanmıştır.

Çalışma şartları: Adayların çalışma şartları vardiyalı sistem bulunacağı ve çalışma saatlerinin alakalı kurum aracılığıyla tespit edileceği hususu da ilanda bunun bunun yanında açıklanmıştır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu