Başvurular

Büyükşehir Basın Görevlisi Ve Kamu Personeli Alımı 13-15 Eylül 2022

Büyükşehir Basın Görevlisi Ve Kamu Personeli Alımı 13-15 Eylül 2022, iş başvuruları bölümünde Büyükşehir Basın Görevlisi Ve Kamu Personeli Alımı 13-15 Eylül ile ilgili bilgi aktaracağız. Büyükşehir Basın Görevlisi Ve Kamu Personeli Alımı 13-15 Eylül ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Büyükşehir Basın Görevlisi Ve Kamu Personeli Alımı 13-15 Eylül

Büyükşehir Belediye Basın Görevlisi ve Kamu Personeli Alımı Duyurusu

İzmir Büyükşehir Belediyesinin yayınlamış olduğu ilana göre adı altında istihdam edilmek üzere farklı unvanlarda 4 işçi alımı yapılacağı İŞKUR kurum dışı ilanlar sayfasında yayınlandı. İstihdam etmeye hak kazanan bireyler daimi nitelikte istihdam edilecekleri altı çizildi.

Alımı yapılacak unvanların 1 basın görevlisi, 1 elektrik elektronik mühendisi, 1 inşaat mühendisi ve 1 mühendis alımı olmak üzere toplamda 4 farklı nitelikte çalıştırmak için 4 memur alımlarının gerçekleştirileceği ilana çıkarıldı.

Başvurular Hangi Tarihlerde Nasıl Yapılır?

Adaylar başvurularını İlana başvurular 13 Eylül 2021 yarın itibari ile başlamış olup 15 Eylül 2021 tarihine kadar İlana başvurularını yapmak isteyen adaylar için başvurular online olarak elektronik ortamda yapılacaktır.

Başvurular Başvuru Kılavuzlarında bulunan mail adreslerine internet ortamında yapılacaktır.

Başvurular yalnızca öz geçmiş belgesinin gösterilen mail adresine iletilmesi yolu ile yapıla bilecek olup başka türlü yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvuru Genel ve Özel Şartları

Başvuru yapacak birinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir.

Erkek bireyler için askerlikten muaf olma şartları aranıyor.

Tüm unvanlar için gerekli olan bir şart ise başvuruda bulunacak unvanın gerektirdiği üniversite bölümlerinden mezun olma şartı aranıyor.

buyuksehir-belediye-basin-gorevlisi-alimi-kamu-izmir.jpg

En son adaylarda affa uğramış bile olsa devletin güvenliğine karşı herhangi bir suçtan dolayı yahut yüz kızartıcı suçlardan dolayı mahkum olmama şartı aranıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu