Başvurular

Büyükşehir 108 düz memur ve trafik memuru alacak 2022

Büyükşehir 108 düz memur ve trafik memuru alacak 2022, iş başvuruları bölümünde Büyükşehir 108 düz memur ve trafik memuru alacak ile ilgili bilgi aktaracağız. Büyükşehir 108 düz memur ve trafik memuru alacak ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Büyükşehir 108 düz memur ve trafik memuru alacak

108 DÜZ MEMUR VE TRAFİK MEMURU ALIMI

Kadrolu memur alımı yapılacağı yayınlandı. En az lise mezunu olan adaylar başvurularını nasıl yapılacağı bilgisi verildi. Belediye trafik memuru, bilgisayar işletmeni, veri hazırlama ve kontrol işletmeni, şehir planlayıcı ve mühendis branşlarında alım olacak. Büyükşehir Belediye Başkanlığı alım detayları şöyle verildi.

VHKİ ALIMI 10 KİŞİ

Her hangi bir Ortaöğretim kurumundan lise yahut dengi okul) mezun olmak. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmak yahut bitirdiği lisenin ders müfredatında minimum iki dönem bilgisayarla alakalı ders aldığını belgelemek yahut bilgisayara ilişkin konularda kurumlarca açılan minimum 60 saatlik hizmet içi eğitimlere katılıp başarılı olduğunu gösterir belgeye sahip olmak. KPSS 60 puan aranmaktadır.

kamu-memur.jpg

BİLGİSAYAR İŞLETMENİ ALIMI 5 KİŞİ

Her hangi bir Ortaöğretim kurumundan lise yahut dengi okul) mezun olmak. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmak yahut bitirdiği lisenin ders müfredatında minimum iki dönem bilgisayarla alakalı ders aldığını belgelemek yahut bilgisayara ilişkin konularda kurumlarca açılan minimum 60 saatlik hizmet içi eğitimlere katılıp başarılı olduğunu gösterir belgeye sahip olmak. En az KPSS 60 puanı olması gerekmektedir.

BELEDİYE TRAFİK MEMURU ALIMI 10 KİŞİ

Lisans programından mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. KPSS minimum 60 puanı yer alıyor olması gerekmektedir.

ZABITA MEMURU ALIMI 15 KİŞİ

Lisans programından mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. En az KPSS 60 puanı bulunan adayların başvuru kabul edilecek.

VERİ HAZIRLAMA KONTROL İŞLETMENİ ALIMI 59 KİŞİ

Lisans programından mezun olmak. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmak yahut bitirdiği okulun ders müfredatında minimum iki dönem bilgisayarla alakalı ders aldığını belgelemek yahut bilgisayara ilişkin konularda kurumlarca açılan minimum 60 saatlik hizmet içi eğitimlere katılıp başarılı olduğunu gösterir belgeye sahip olmak. KPSS 60 puan şartı yer alıyor.

ŞEHİR PLANCISI ALIMI 5 KİŞİ

Fakültelerin Şehir ve Bölge Planlama Lisans programlarından mezun olmak. KPSS 70 puanı yer alıyor olmak.

MÜHENDİS ALIMI 8 KİŞİ

Fakültelerin yazılım mühendisliği yahut bilgisayar mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve harita mühendisliği lisans programından mezun olmak. En az KPSS 70 puan şartı aranıyor.

MÜRACAAT SÜRESİ VE ŞEKLİ

Adaylar başvurularını 08 Mart 2021 tarihinden 12 Mart 2021 Cuma gününe kadar (mesai saatleri içinde) müracaatlarını yapabileceklerdir. Zabıta Memuru kadrosuna yapılacak başvurular için; adayların başvuru için gerekli belgelerle birlikte gösterilen adrese şahsen başvurması gerekmektedir. Diğer kadrolar için; Elektronik ortamda, Belediye van.bel.tr internet adresine şahsen yahut iadeli taahhütlü posta yolu ile Van Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı (Seyit Fehim Arvasi Mahallesi Özdemir Sk. No: 5 İpekyolu / VAN) gönderebileceklerdir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu