Müşteri Hizmetleri

Busuu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Busuu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Busuu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Busuu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Busuu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Busuu çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Busuu müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Busuu şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Busuu müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Busuu Çağrı Merkezi Numarası

Busuu, dil öğrenimine yönelik olarak kurulmuş olan dünyanın en büyük sosyal iletişim ağıdır. Sitede; Türkçe, İngilizce, Arapça, İtalya gibi birden fazla dünya dili yer alır. Busuu mobil cihazlarda uygulama olarak da kullanılabilmektedir. Kullanıcı istediği herhangi bir dili seçerek Busuu’dan yararlanmaya başlayabilir. Busuu, aslında Kamerun’da konuşulan bir dil çeşididir. Alınan bilgilere göre 1980’lerde yalnızca 8 kişi bu dili konuşabilmekteydi. İngiltere merkezli Busuu’ya ulaşılmak istendiğinde herhangi bir çağrı merkezi numarası bulunmamakta;  [email protected] adresi üzerinden irtibata geçilebilmektedir.

Busuu çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Busuu Müşteri Hizmetleri Numarası

Bu site bünyesinde, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı temelli B2, B1, A2 ve A1 düzeylerinde kurslar sunulmaktadır. Kullanıcı aracılığıyla ilk olarak yapılması gereken sisteme kayıt işlemini gerçekleştirmektir. Herhangi bir dil öğrenmek maksadıyla hazırlanan çalışma üniteleri, genel saygınlığıyla 150 birimden bir araya gelmektedir. Bu birimlerde çoktan seçmeli sorular, konuşma ve yazma görevleri bulunmaktadır. Telaffuz şekli, konuşma metinleri, yazma bölümleri, kelime ve dil bilgisi gibi sesli ve resimli eğitim materyalleri birimler içinde bulunur. Busuu müşteri hizmetleri numarası yoktur; Busuu’ya ulaşmanın yolu [email protected] adlı internet adresidir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Busuu müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Busuu Direkt Bağlanma

Bu platformun bünyesinde öğretmenler ve öğrenciler bulunmaktadır. Kullanıcılar birbirini düzeltebilmekte ve birbirleriyle sohbet edebilmektedir. Kullanıcılar her türlü istekleri için satın alma isteğinde bulunabilmektedir. Ücretli premium üyelik ve normal üyelik şeklinde iki tür üyelik mevcuttur. Video ve gramer ünitelerini, ses kaydı ve podcast gibi bazı multimedya unsurlarını yalnızca premium üyeler kullanabilmektedir. Busuu direkt bağlanma için [email protected] adlı adres tıklanabilir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Busuu müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Busuu Şikayet Hattı

Bu site aracılığıyla tüm kullanıcılar akıcı bir biçimde İngilizce konuşmayı öğrenirler. Busuu bünyesindeki her bir ders faydalı bir konu başlığı etrafında şekillenir; bu dersler aracılığıyla konuşma ve yazma yeteneği olabildiğince geliştirilmiş olur. Her ders, önceki derste öğrenilenler tekrarlanır; hafıza pekişir ve birinin kendine olan güveni sağlanmış olur. Diğer kullanıcılar ile yapılacak sohbetler aracılığıyla, dil öğrenimi daha da zirveye taşınmış olur. Busuu platformu ile ilgili herhangi bir şikayet konusu varsa bunun [email protected] adresi aracılığıyla iletilmesinde yarar mevcuttur.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Busuu müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Busuu şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Busuu Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

[email protected]

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Busuu çağrı merkezi numarasına [email protected] numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim
E-Posta : [email protected]

Arama Kelimeleri: Busuu iletişim bilgileri, Busuu telefon no, Busuu irtibat tel, Busuu canlı destek, Busuu müşteri temsilcisi, Busuu şikayet hattı, Busuu müşteri hizmetleri numarası, Busuu çağrı merkezi numarası, Busuu iletişim numarası, Busuu çağrı merkezi, Busuu müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu