Bilgi Arşivi

Burulaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Burulaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Burulaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Burulaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Burulaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Burulaş’da çalışmak isteyenlere müjde! Burulaş iş ilanları, iş başvurusu, Burulaş işçi alımı haberleri makalemizde.

Burulaş, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin kurucu ortaklığı ile Şubat 1998 senesinde kuruluş tamamlanmıştır. Bir ulaşım kurumu olarak hem kara, hem de deniz ulaşımı sağlamaktadır. Yıllık cirosu 350 milyon üzerindedir.

Burulaş İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuBurulaş İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Burulaş Güncel İş İlanları

Burulaş, Bursa Büyükşehir Belediyesi kurucu ortaklığında kurulmuştur. Bu nedenle bir gereksinim olursa belediye ile görüşmeler yapılıp karar alınmaktadır. Ardından da onay alınıp, resmi biçimde açıklamalmaktadır.

Burulaş adı altında çalışmak isteyenler, Bursa Büyükşehir Belediyesini takip edebilir. Resmi yapısı sebebiyle, Resmi Gazete ilanları da her gün takip edilmelidir. Burulaş, her çalışanın sosyal hakkını önem veren bir kurumdur. Yol ve yemek gibi sosyal haklar tatmin edicidir. Saatler ve koşullar yönünden bi hayli uygundur. 

Burulaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bursa Büyükşehir Belediyesi kurucu ortaklığı sebebiyle, Bursa Büyükşehir Belediyesi üzerinden form doldurmanız durumunuz olabilir. Lakin güncel bir iş alımı yoksa değerlendirmeye alınmayacaktır. Zira kurum resmidir. İlanlar, resmi gazetede çıkmaktadır.

Eğer resmi biçimde ilan verilmişse ilk kez bir ilk ve son başvuru günü olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Bu nedenle adaylar, tarihe önem göstermelidir. Başvuru yapılacak adres, alakalı ilanda verilecektir. 

Adaylar, başvuru öncesinde çalışma şartları ve diğer koşullara bakmalıdır. Ayrıca adayların, getirmesi gereken bazı evraklar da olabilir. Eksik evrakla başvuru yapmanız kabul edilmeyecektir. Dolayısıyla adaylar, tüm gereklilikleri yerine getirdiğinden emin biçimde başvurmalıdır. 

Burulaş İş Başvurusu Yapılabilecek Pozisyonlar

Burulaş, çalışan gereksinimi duyduğunda Bursa Büyükşehir Belediyesi ile görüşmeler, toplantılar yapacaktır. Daha sonra kararların alınması ve resmi onay gelmesiyle, vatandaşlar ile paylaşılacaktır. Bu nedenle Resmi Gazete takip edilmelidir.

Burulaş aracılığıyla verilen önceki resmi ilanlar incelendiğinde, şu bilgiler görülmektedir;

 1. Kurum adı
 2. Adresi
 3. Telefonu
 4. Meslek Adı
 5. Niteliği
 6. Başvuru Tarihleri
 7. Başvuru Adresi
 8. Açık İş Sayısı
 9. Deneyim Süresi
 10. Yer
 11. Tarih
 12. Çalışma Şartları
 13. Çalışma Süresi

İlanda daha birden fazla bilgi bulunmaktadır. Adaylar ilanı okuduğunda, gerekli tüm bilgileri edinebilir. Başvuru adresine giderken ilanda sözü edilen her belge, doğru ve eksiksiz biçimde hazırlanmalıdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu