Başvurular

Bursa ve Trabzon Tarım Orman Müdürlüğü Personel Alımı 2022

Bursa ve Trabzon Tarım Orman Müdürlüğü Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Bursa ve Trabzon Tarım Orman Müdürlüğü Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Bursa ve Trabzon Tarım Orman Müdürlüğü Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Bursa ve Trabzon Tarım Orman Müdürlüğü Personel Alımı

İŞKUR ilanları Bursa ve Trabzon İl Tarım ve Orman Bakanlığı İl Müdürlüğü işçi alımı yapıyor. En az ilkokul mezunu olan adaylar bu alımlara başvuru yapacaktır. Adaylar aşağıda verilen ilan numaraları ile alımlara başvuru yapabilir.

Bursa Alımı Başvuru Şartları;

Adayların bulaşıcı hastalığı bulunmaması yahut hastalığı olmaması yemek yaparken temizliğine dikkat etmesi gerekmektedir. Adayların 18 yaşını doldurmuş olması 35 yaşını doldurmamış olması gerekmektedir. En az Lise mezunu olmaları gerekmektedir.

Aşçı olarak başvuru yapacak adayların erkek adaylarına askerlikle alakası bulunmaması, muaf olması, yapmış olması gerekmektedir. Adayların aşçı olarak görev yapmasına, çalışmasına engel bir bedensel, sağlık, ruhsal durumu bulunmaması gerekmektedir.

Affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı, yüz kızartıcı, suçlar işlememiş olmak 6 aydan fazla ceza almamış olup ağır hapis yatmamış olmak. En az 2 yıl Aşçı olarak görev yapması En az 2 yıl işinde uzman ve bunu hizmet dökümü ile belgelendirmesi gerekmektedir.

Bursa il sınırları içinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. Başvuru yapacak birinin yüzde 40 engelli raporuna sahip olması gerekmektedir. Aşçılık bölümünden mezun olmak.

Trabzon Alımı Başvuru Şartları

Temizlik işlerinde çalıştırılacak. 18-40 yaş arası olmak. En az İlköğretim mezunu olmak. Trabzon ilinde ikamet etmek. En az %40 engelli raporuna sahip olduğunu gösteren Sağlık Kurulu Rapora sahip olmak. Yapılacak güvenlik soruşturması ve-yahut arşiv araştırması olumlu sonuca varılması. Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli yahut muaf olmak).

Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvurular 1 Kasım 2021 tarihinde başlamış olup 5 Kasım 2021 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden Bursa 00006377445 ve Trabzon 00006377713 iş ilan numarası yapılacak. Posta yahut şahsen başvurular olmayacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu