Başvurular

Bursa İnegöl Belediye Önlisans Lisans Mezun Büro Personeli Alacak 2022

Bursa İnegöl Belediye Önlisans Lisans Mezun Büro Personeli Alacak 2022, iş başvuruları bölümünde Bursa İnegöl Belediye Önlisans Lisans Mezun Büro Personeli Alacak ile ilgili bilgi aktaracağız. Bursa İnegöl Belediye Önlisans Lisans Mezun Büro Personeli Alacak ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Bursa İnegöl Belediye Önlisans Lisans Mezun Büro Personeli Alacak

Bursa Büyükşehir İnegöl Belediye yayınlamış olduğu ilana göre Belediye bünyesine çalıştırılmak üzere büro personeli alımı yapılıyor.

Kurum aracılığıyla yapılan bilgilendirmede alınacak kişi büro işçisi olarak görev yapacağı bilgisi verildi. İŞKUR ilanları alımına kimler nasıl başvuru yapacağı detayları verildi.

Başvuruda bulunacak bireyler için kurum aracılığıyla yapılan bilgilendirmede alımı yapılacak büro personeli unvanının minimum önlisans yahut lisans mezunu olması şartları aranmaktadır.

Başvuru Genel ve Özel Şartlar

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmama, çalışmasına engel ola bilecek herhangi bir sorununin bulunmaması ve esnek ve vardiyalı çalışma sistemine engel durumunun olmaması şartı aranmaktadır.

Başvuru yapacak bireylerin affa uğramış olsa dahi belirli suçlardan mahkum olmama, HES koduna sahip olma, fotoğraf ve video konusuna hakim olma, İletişim, medya gazetecilik bölümlerinden herhangi birinden mezun olmama, minimum b sınıfı sürücü belgesine sahip olma şartları aranmaktadır.

Başvuru Gerekli Belgeler

Sabıka kaydı, öğrenim durum belgesi, askerlik durum belgesi, ikametgah belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi ve CV belgeleri aranmaktadır.

Başvurular Nasıl Yapılacak

Başvuru yapacak adaylar için başvurular Kemalpaşa mahallesi, Cuma sokak, No:9 a/1 İnegöl / Bursa adresine başvurular şahsen yapılacaktır. Şahsen dışında yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

bursa-buyuksehir-belediye-inegol-buro-iscisi-alacak.jpg

Bursa Büyükşehir Belediye İnegöl başvurular alınmaya 16 ağustos tarihi itibari ile başlamış olup en geç müracaatlar 20 Ağustos 2021 tarihinde son müracaatlar yapıla bilecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu