Bilgi Arşivi

Bursa Eczacılar Kooperatifi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Bursa Eczacılar Kooperatifi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Bursa Eczacılar Kooperatifi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Bursa Eczacılar Kooperatifi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Bursa Eczacılar Kooperatifi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Bursa Eczacılar Kooperatifi iş başvurusu, iş ilanları ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Bursa Eczacılar Kooperatifi, 1979 senesinde Bursa’da kurulmuştur. Kuruluşunda 7 eczacının önderlik ettiği Bursa Eczacılar Kooperatifi (BEK), sektörün ileri gelenlerinden biri olmayı başarmıştır.

Hizmetlerini yalnızca Bursa ile sınırlı bırakmayan Bursa Eczacılar Kooperatifi, Antalya’ya kadar uzanan bir firma haline gelmiştir. 

Bursa Eczacılar Kooperatifi İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuBursa Eczacılar Kooperatifi İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Bursa Eczacılar Kooperatifi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bursa Eczacılar Kooperatifi adı altında faaliyet göstermek isteyen bireyler, birden fazla yöntem ile başvuru yapabilmektedir.

BEK şifrketinın resmi web sitesinde gösterilen bilgilere göre kariyer.net, yerel gazeteler, BEK web sitesi, Personel Yerleştirme Programı üzerinden yapılacak başvurular kabul edilmektedir. 

Kariyer.net üzerinden Bursa Eczacılar Kooperatifi iş ilanlarına göz atarak kendinize en uygun pozisyonu bulmanız durumunda, ilanın üzerine tıklayarak CV gönderimi uygulayabilirsiniz.

Aynı biçimde Bursa Eczacılar Kooperatifi internet sitesi üzerinden de CV gönderimi yapmak olabilecekdür. BEK web sitesinin ana sayfasında bulunan “Kurumsal” başlığına tıklamanız ve ardından “İnsan Kaynakları” seçeneğine yönelmeniz durumunda başvuru ile alakalı daha fazla bilgi almanız olabilecek olacaktır. 

Bursa Eczacılar Kooperatifi İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Bursa Eczacılar Kooperatifi şifrketinın işçi alımı yaptığı pozisyonlar aşağıda söylenmektedir. Lakin personel alımlarının kapanabileceği veya yerine yenilerinin eklenebileceği ihtimallerine karşın, iş ilanlarını takip etmeniz tavsiye edilmektedir.

  • Şube Şefi
  • Mesul Müdür
  • Motosiklet Sürücüsü
  • Depo Elemanı

Bursa Eczacılar Kooperatifi internet sitesini düzenli olarak kontrol ederek oluşacak personel açıkları ile ilgili bilgi alabilir, hangi şehirlerde alım yapıldığını görüntüleyebilir, şartları öğrenebilir ve kendiniz için ideal pozisyonu seçerek başvuruda bulunabilirsiniz. 

Bursa Eczacılar Kooperatifi Güncel İş İlanları

İlaç sektörünün en bilinen firmalarından birisi olan Bursa Eczacılar Kooperatifi, birden fazla alanda işçi alımı yapmaktadır. Bu şirketin oluşturduğu iş ilanları kariyer.net üzerinde mevcuttur.

Kariyer.net ilan sitesinde düzenli olarak güncellenen iş ilanlarına göz atarak kendinize en uygun pozisyonları bulabilir ve bu pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz. 

Bursa Eczacılar Kooperatifi, ilaç sektöründe faaliyet göstermekte olduğu için bu alanda eğitim alımı bireyler, işçi alımı yapılacağı sırada ön plana çıkacaktır.

Zira ilaç sektörü bi hayli önemli olduğu için alanında uzman personellere ihtiyaç duyulmaktadır. 

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Sosyal Medya UzmanıBursaBaşvur
Motosiklet SürücüsüEskişehirBaşvur
Motosiklet SürücüsüBalıkesirBaşvur
Şoför / SürücüEskişehirBaşvur

Daha fazla Bursa Eczacılar Kooperatifi iş ilanı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu