Başvurular

Bursa Büyükşehir Belediyesi BESAŞ Memur ve Kamu Personeli Alımı 2022

Bursa Büyükşehir Belediyesi BESAŞ Memur ve Kamu Personeli Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Bursa Büyükşehir Belediyesi BESAŞ Memur ve Kamu Personeli Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Bursa Büyükşehir Belediyesi BESAŞ Memur ve Kamu Personeli Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Bursa Büyükşehir Belediyesi BESAŞ Memur ve Kamu Personeli Alımı

BESAŞ adı altında istihdam edilmek üzere bir çok değişik unvanlarda işçi alımı yapıyor. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı memur ve kamu personeli alımı hangi şartlarda yapıyor.

Besaş adı altında istihdam edilmek üzere 1 Temizlik personeli, 1 Güvenlik görevlisi, 1 Üretim personeli ve 5 ekmek sepetleme personeli alımı ile birlikte toplam 8 işçi alımı yapıyor. 8 işçi alımı için başvuru şartları ve detayları bilgisi verildi.

8 Personel Alımı İçin Başvuru Şartları;
Erkek adayların askerlik görevini yapmış olması, askerlikten muaf olması, askerlikle ilişiği bulunmaması yahut çağına gelmemiş olmaları gerekmektedir.

35 yaşını doldurmuş olmak.

En az lise mezunu olmak.

Herhangi bir suçtan dolayı hüküm yememiş olmak.

İŞKUR’a kayıtlı işsiz olmak.

Özel güvenlik görevlisi alımı için özel güvenlik sertifikasına sahip olmak, an az 5 yıl güvenlik görevlisi deneyiminde bulunmak.

Üretim personeli alımı için Süt sektöründe minimum 5 yıl işinde uzman olmak.

Üretim personeli alımı için adayların Gıda güvenliği ve kalite yönetim sistemleri hususunda bilgi sahibi olmaları gerekmektedir.

Ekmek sepetleme personeli alımı için endüstriyel üretim yapan firmalarda minimum 5 yıl çalışmış olmak.

Ekmek sepetleme personeli alımı için vardiyalı tehlikeli ve ağır işlerde çalışmaya engel bir durumu bulunmamak.

bursa-buyuksehir-belediyesi-besas-memur-ve-kamu-personeli-alimi.jpg

8 Personel Alımı İçin Başvurular Ne Zaman Nasıl Yapılır;

Başvurular 21 Aralık 2021 tarihinde başlamış olup 26 Aralık 2021 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular Balat Mahallesi OSB Ali Osman Sönmez Bulvarı NO:20 Nilüfer/Bursa adresine şahsen gidilip yapılacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu